Textilní hala: Rychlé a efektivní zastřešení vašich aktivit

Rozšiřujete areál vaší firmy anebo uvažujete o zastřešení sportoviště a máte přitom strach z vysokých nákladů? Ano, s klasickým zastřešením prostřednictvím pevné střechy stojící na zděné konstrukci se skutečně finanční investice dostává na maximum. My jsme si proto dali tu práci a našli pro vás optimální řešení. Představují jej moderní textilní haly.

Na stavbu základů raději zapomeňte

Konstrukce montované haly je tvořena hliníkovou a ocelovou kostrou. I proto není zapotřebí při její realizaci řešit základy. Bohatě postačí zpevněná plocha, případně štěrkové podloží. Příhradové rámy spojené fixačními ztužidly zajistí vysokou pevnost celé konstrukce s tím, že ji lze kdykoli v případě potřeby demontovat a halu přemístit jinam. Samotná realizace trvá pouhých několik týdnů.

Maximální výdrž a odolnost

Spolehnout se u textilní haly můžete i na její dlouholetou existenci. O rámu již řeč byla. Doplňuje jej speciální textilie, respektive nánosová PES tkanina, vyznačující se maximální rezistencí vůči větru, mrazu a slunečnímu záření. Samozřejmostí je u ní také nehořlavost. Pokud se tkaninu podaří poškodit, není problém ji na daném místě fixovat záplatou. O vysoké kvalitě nás montovaná hala přesvědčí i díky tomu, že stojí třeba v Afghánistánu, kde slouží Armádě České republiky jako hangár pro vrtulníky.

Vyberte si halu dle podnikatelského záměru

Moderní montované haly slouží nejen pro skladování materiálu. Výborné jsou i jako sportoviště. Výjimkou není ani využití haly pro jízdárnu. Na konkrétní modely se můžete podívat přímo v nabídce společnosti POLAK CZ. Tato společnost již realizovala mnoho projektů, mezi které patří kupříkladu objekty firem, jako jsou Vlamax Bystřice, Geosan Ostrava, Thimm Service v Chotětově, případně Integry Automotive na Slovensku v Lozornu. Na všechny jmenované objekty se lze po domluvě jet podívat na vlastní oči.

Napsat komentář