Repliky zbraní jako sběratelské předměty i pro praktické použití

Vneste do domácnosti nebo vaší kanceláře trochu historie v podobě dokonale zpracovaných replik zbraní z různých období středověku, starověku, Orientu a Divokého západu! Pro milovníky historie představuje nový kousek do sbírky skvělý dárek k jakékoli příležitosti, ale i solitér se může ve vašem obývacím pokoji skvěle vyjímat…

Se zbraní v ruce

Demonstrace historických bitev, přestřelky ve westernových městech i středověké LARPy, hry na hrdiny, patří v dnešní moderní době k oblíbeným koníčkům, jejichž prostřednictvím se přenesete ze stereotypu všedních dní do úplně jiného světa. Aby byl dojem dokonalý, samozřejmostí je věrohodný kostým z daného období, k němuž přirozeně patří také zbraně a další doplňky. Repliky střelných zbraní pro tyto účely bývají pouze mechanicky funkční a nelze je dále upravovat na verzi, která by mohla někoho skutečně zranit. Snadno seženete meče určené přímo k historickému šermu, dýky, kordy, bojové sekery nebo funkční kovbojské biče. Aby byl vzhled dokonalý, můžete si pořídit i repliku helmy, historické zbroje, a pokud se opět vrátíme na Divoký západ, efekt dokreslí šerifská hvězda a bolo – westernová kravata. Spolehlivý výrobce dbá na to, aby veškerý sortiment odpovídal evropským normám a zákonům.

Repliky zbraní z různých dob a zemí

Sortiment dekoračních replik zbraní je ještě větší. Střelné zbraně od anglických křesadlových pistolí z 18. století přes napoleonské modely, drobný dámský Deringer až po klasiky minulého století, jako je Desert Eagle, ty všechny se budou skvěle vyjímat na vašem stole nebo na stěně. Podle vkusu si k nim vyberete stojan či držák, případně zakoupíte celou kolekci v podobě „obrazu“ se sametovým pozadím. Nelíbí se vám střelné zbraně? Pro vás jsou tu chladné zbraně – historické sekery, řemdihy, oštěpy, bojová kladiva, halapartny… Milovníci asijské kultury ocení věrně zpracované samurajské katany. To vše a mnohem víc naleznete na stránkách e-shopu www.armykup.cz. Že už doma nemáte místo na další kus do sbírky? Alespoň drobný artušovský mečík na otevírání dopisů určitě udělá radost i vám.

Napsat komentář