Tipsport se stal strategickým partnerem špičkové české organizace v esportech

Tým Sampi vlastní fotbalový reprezentant a hráč italské Sampdorie Janov Jakub Jankto. Domácí jednička kurzového sázení posiluje svoji roli na poli esportů už několik let a rozšiřuje portfolio vypisovaných online sportů, her a soutěží. „Jsme u těch nejvýznamnějších lig a turnajů, kterými jsou například Tipsport Cool liga v CS:GO, produktově Cool liga ve hře FIFA nebo MČR v počítačových hrách. Mimo strategického partnerství s Playzone, která všechny výše zmíněné soutěže pořádá, jsme se rozhodli spojit naši značku a know – how i s klubovou scénou. Hledali jsme špičkovou stabilní českou organizaci, a proto bylo spojení s „klanem“ Sampi Jakuba Jankta jasnou volbou,“ komentuje zrod spolupráce Sampi.Tipsport manažer sponzoringu Tipsportu Martin Ptáčník.

První profi gaming house v Čechách

Sampi je absolutní špičkou ve hře FIFA a CS:GO na české scéně. S bezmála 30 medailemi ze světových i tuzemských turnajů je Sampi nejprogresivnějším týmem poslední doby na poli českého esportu. „Zakládáme si na komplexní péči o hráče, proto je součástí přípravy i fitness a zdravý životní styl. Jako první jsme v České republice otevřeli gaming house, který našim svěřencům poskytuje tréninkové podmínky srovnatelné s těmi, které mají ty nejlepší evropské týmy. Dlouhodobým snem je pozvednout český esport na standardy západních zemí a současně naučit fanoušky tradičních sportů i na ten virtuální. S Tipsportem máme společnou vizi, jak toho docílit,“ popisuje Jakub Faul, COO Sampi.Tipsport, kam se bude spolupráce dvou nejvýraznějších společností ve svých oborech v Česku ubírat.

Noví bookmakeři na esporty

Esporty získávají celosvětově, ale i v České republice velkou popularitu. Během jarní odstávky většiny sportovních soutěží se v České republice dostaly esporty dokonce mezi 5 nejsázenějších sportů. „Pozici esportů budujeme i interně v oddělení bookmakerů, které jsme v rámci této specializace významně posílili. Kurzy tak vypisujeme často jako první na světě a snažíme se vytvořit nejširší a nejstabilnější nabídku kurzů na českém a slovenském trhu. U velkých světových eventů vypisujeme řadu unikátních sázkových příležitostí jako jsou kurzy na Pick nebo Ban hrdinů a šampionů, počet killů hráče nebo čas, kdy bude zničena první věž,“ říká šéf oddělení esports Tipsportu Daniel Veselý.  „Zaměřujeme se hodně na live sázky (může se sázet přímo v průběhu utkání), kde využíváme vlastní matematické modely. Využíváme také data našich partnerů, kteří jsou v esportech na nejvyšší úrovni. Esporty nás prostě baví, a tak chápeme, co od nás naši klienti očekávají,“ věří své strategii Daniel Veselý.

Sampi podpoří komunitu Tipsportu

Zajímavý obsah navíc pro fanoušky esportů i komunitu sázkařů Tipsportu přinesou zástupci týmu Sampi.Tipsport v podobě expertních blogů, tipů a analýz na esport turnaje na české, slovenské, ale i světové scéně. „Spoluprací Sampi.Tipsport aktivity Tipsportu na poli esportů rozhodně nekončí. Stáváme se také hlavními partnery Esport hokejové ligy ve hře NHL21, projektu pořádaného agenturou BPA, která se marketingově stará především o českou hokejovou scénu,“ doplňuje Martin Ptáčník.

Napsat komentář