Ubytování ostrov Krk zajistil celé mé rodině

Chorvatské letovisko miluji již od svého dětství, kdy mou rodinu omrzela dovolená v Bulharsku a chtěli se podívat za krásami fauny a flory, kterou všichni obdivovali právě na tomto místě. I moji rodiče včetně mě, propadli kouzlu tohoto malebného místa a každý rok tak směřovala naše letní dovolená právě sem. Nyní, kdy i já sama jsem matkou, berou svou rodinu rovněž do tohoto malebného koutu světa, kde nás ani minulý rok nezklamalo ubytování. Ostrov Krk si totiž potrpí na svých turistech a chce jim dopřát vše, po čem jen touží.

Apartmány Krk Chorvatsko

Já ani můj manžel rozhodně nedáme dopustit na apartmány Krk. Chorvatsko a místní obyvatelé jsou totiž velmi vstřícní a pohostinní, tudíž se o své apartmány vskutku výtečně starají. Na Jadranu lepší místo k relaxu a koupání v čistém moři rozhodně nenajdete. Křišťálové moře a vůně místních léčivých rostlin, vás přesvědčí o tom, že dovolená se zde rozhodně vyplatí a to v jakémkoliv věku. Já i můj manžel a dcera, milujeme místní pláž a rovněž každý večer chodíme obdivovat i krásy města Krk, které v podvečer dokáže vykouzlit opravdu romantickou atmosféru a které má vskutku pestrou historii opředenou o spoustu zajímavých expozic, které stojí za to vidět.

Mobilní domy Chorvatsko rovněž nabízí

Mobilní domy Chorvatsko rovněž zařadilo do své nabídky a to i na tomto překrásném místě Krk. Letos jsme tak neváhali a ubytování v mobilním domě vyzkoušeli. Dům se nachází v blízkosti moře s výhledem na panoramatický západ slunce, který jsme si s manželem ani jeden den nemohli nechat ujít. Kompletní vybavení je samozřejmost a tak strach, který jsme zpočátku měli, se díky bohu nenaplnil a nás čekalo milé překvapení ve formě dostatku prostoru pro rodinu a velikou terasu. Domů se nám po deseti dnech rozhodně nechtělo, tomu věřte.

Napsat komentář