Uvažujete o koupi koberce? My pro vás máme jeden skvělý tip!

Na trhu se pohybuje obrovské množství koberců, ze kterých je náročné si vybrat. Důležitým kritériem často bývá vzhled a samozřejmě také výrobní kvalita, protože zvlášť pokud máte koberec do celé místnosti, znamená jeho výměna obrovské starosti.

Zkuste si pořídit koberce shaggy

Koberce shaggy jsou nabízeny v mnoha barevných i vzorových variantách, ze kterých si ještě vyberete ten pravý. Nezáleží na tom, zda chcete poněkud odvážnější zvířecí motiv, nebo konzervativnější moderní umění, či dokonce geometrické obrazce. U tohoto druhu koberců se můžete doslova vyřádit a vybrat si opravdu ten, který bude nejlépe vyhovovat vašim potřebám. Samozřejmě jej můžete sladit s vybavením celé místnosti, protože je nabízen v mnoha barevných variantách.

Shaggy koberce vás naprosto ohromí

Pokud tedy sháníte například koberec pod stůl v obývacím pokoji, kde je převážně lino, je právě shaggy koberec tím pravým. Má totiž až 3 centimetry vysoký vlas a je velmi hustě utkán, takže již nebudete mít nikdy pocit, že vás zebou nohy. Navíc jsou velmi příjemné na dotek, a to díky jemnému vláknu, které však není dráždivé pro alergiky. Koberci nebude vadit ani případné podlahové topení.

V nabídce jsou i kusové shaggy koberce

Jestliže právě nepotřebujete celistvý koberec do celé místnosti, ale stačil by vám takříkajíc menší útržek, vyzkoušejte kusové koberce shaggy. Jsou nabízeny v různých rozměrech od 80×150 centimetrů až po velké 200×290 centimetrů. Všechny tyto rozměry navíc bývají většinou skladem, a proto není problém jejich rychlé dodání přímo k vám ke dveřím. Navíc máte možnost kusové koberce do 30 dnů vrátit, a to zcela zdarma.

Věříme, že teď jste si o mnoho jistější, který koberec si budete chtít domů pořídit.

Napsat komentář