Víme, kdo vám nafotí ty nejkrásnější těhotenské i novorozenecké fotografie

Čekáte miminko? Nechte se profesionálně nafotit! Lepší vzpomínka na jedno z nejkrásnějších období v životě ženy, které brzy vystřídá narození vlastního dítěte, snad ani neexistuje.
Většina rodičů své děti miluje. S láskou o něj pečují, dávají jim lásku a domov. Ale také se o něj bojí, ochraňují je a vědí, jak rychle děti rostou. Z novorozence je po pár týdnech kojenec, z kojence batole, předškolák, školák a dospívající. Ani se nenadějeme a dítě nám jako pták vyletí z hnízda. I z tohoto důvodu s vyplácí jednotlivé etapy zaznamenat, ideálně prostřednictvím profesionálních fotografií.

Těhotenské bříško na fotografii

Svého potomka si nechte vyfotit už v době, kdy vám roste pod srdcem. Krásné těhotenské fotky vám nafotí třeba Ivana Messeri, zkušená fotografka, která k focení přistupuje s notnou dávku citu a profesionality zároveň. Konkrétně při focení těhulek používá měkké a rozptýlené světlo, která napomáhá vyniknout jak křivkám, tak i emocím, které se nastávající mamince zrcadlí v její tváři. Nejkrásnější těhotenské fotografie vznikají mezi sedmým a osmým měsícem, tedy v době, kdy je bříško už dostatečně narostlé, ale kdy zároveň ještě nehrozí, že z atelieru pojedete rovnou na porodní sál.

Focení před a potom

A po porodu doporučujeme dlouho neotálet a do atelieru se co nejrychleji vrátit. Novorozenci jsou na fotografiích nejkouzelnější během prvního týdne. V tomto období je také nejsnadnější je uspat. Když newborn fotografování novorozenců v Brně, tak rozhodně v atelieru Ivany Messery. Další focení by mělo následovat za necelý rok. To už váš potomek bude sedět i stát a být schopen patřičně projevovat emoce. Naplno se smát i křičet. Křiku se na fotkách nebraňte.

I fotka břečícího dítěte může být kouzelná

I fotka břečícího dítěte může mít něco do sebe. Fotografie je totiž v první řadě nositelkou vzpomínek. Děti se zkrátka někdy smějí, jindy brečí. A když brečí, tak je nechte brečet. I na fotkách. Jak ostatně uvidíte i na odkazu focení batolat do 1 roku v Brně. Fotka batolete, které zřejmě krátce před spuštěním spoustě poprvé ochutnalo citron, si dokonce odnesla cenu z prestižní fotografické soutěže. Sice na ní přímo nebrečí, ale rozesmáté od ucha k uchu rozhodně není. Pro nás je právě tento záběr favoritem. Jaký je ten váš?

Napsat komentář