Vsaďte v době plné nejistot na jistotu

Doba, ve které žijeme, je plná nejistot. Nikdo z nás neví, a raději si ani nechce představit, kam až dojde neustálé zdražování a jakých hodnot dosáhne inflace. Pandemie koronaviru a válka na Ukrajině zasáhly do našich životů více, než kdo očekával. Naše výdaje za nejběžnější potřeby dosahují mnohonásobně vyšších částek. A stejně tak peníze, které máme uložené stranou, rychle ztrácejí na hodnotě. A právě naspořené peníze jsou naším dnešním tématem. Řada lidí řeší, co s nimi, jak je ochránit, aby nejen neztrácely na hodnotě, ale naopak ještě vydělávaly. Nerizikových investic už v dnešní nejisté době není moc, přesto však ještě existují.

Investujte do životního prostředí

V posledních letech kromě pandemie covidu a války na Ukrajině slýcháme také velmi často výrazy, jako je udržitelnost životního prostředí, globální oteplování, kvalita ovzduší. Žijeme sice ve vyspělé době, ale stále neumíme nakládat s odpadními látkami tak, aby naší planetě neškodily. Přitom v jejich opětovném zpracování je veliký finanční potenciál – a právě ten můžete využít i v dnešní složité době. Vsadila na něj totiž i společnost Uniprospe, která se zabývá likvidací ojetých pneumatik a následným využitím získaných materiálů. Pomocí pyrolýzy, tedy procesu, při kterém se ve velkých teplotách bez přístupu kyslíku štěpí vazby v organických molekulách, si poradí s likvidací nepotřebných pneumatik. Výstupními produkty z tohoto procesu jsou navíc ještě plyn, uhlík a olej, tedy komodity, které jsou velmi žádané na celosvětovém trhu. A s tím je spojený i jistý zisk.

Podpora Uniprospe.eu přinese zisky i vám

Možná si kladete otázku, jak můžete na ochraně životního prostředí, respektive likvidaci ojetých pneumatik vydělat. Asi je nebudete shánět po škarpách či na sběrných dvorech… Cesta je mnohem snazší a navíc vám pomůže ochránit vaše naspořené peníze. Stačí totiž investovat do dluhopisů Uniprospe.eu, a nechat tak své peníze vydělávat. Dluhopisy od společnosti Uniprospe totiž nejsou rizikové, patří mezi krátkodobé, které jsou nejvýhodnější díky tomu, že neváží investované peníze dlouhou dobu a přitom poskytují pevnou úrokovou sazbou 9,5 % p.a. s výplatou úroků každého půl roku. Nominální hodnota jednoho dluhopisu je 30 000 Kč se splatností investované částky k 31. 12. 2022. Na konci letošního roku tedy obdržíte svou investovanou částku zpět, obohacenou o zúročení.

Nebojte se proto i v této nejisté době investovat a vsaďte na jistotu. Ochrana životního prostředí bude mít vždy zelenou – a s ní i vy a vaše investice.

Napsat komentář