Vybavení pro každou autolakovnu

Pro mnohé lidi je jejich automobil miláček, který si zaslouží jen to nejlepší. Pokud jste se rozhodli, že budete těmto vlastníkům motorových vozidel poskytovat služby, musí být vaše vybavení autolakovny na špičkové úrovni.

Bez lakovací kabiny se neobejdete

Základním stavebním prvkem, který za žádných okolností nesmí ve vybavení autolakoven chybět, jsou lakovací kabiny. Zde totiž probíhá fáze oprav, nános nového laku na auto, tudíž její výběr pečlivě zvažte. Vzhledem k tomu, že laky a barvy nejsou pro lidské tělo ničím prospěšným, dbejte také na bezpečnost, hygienu a dodržování emisních limitů.
Ke každé lakovně patří vstupní a výstupní agregáty. Jedná se o zařízení, jenž zajišťuje vhánění čerstvého vzduchu dovnitř a zároveň odsává škodlivé zplodiny ven. Výstupní agregáty si můžete pořídit ve dvou variantách. Jednou z možností jsou zařízení s vodní clonou, anebo takové, které pracují za pomoci aktivního uhlí.
Značnou část práce usnadní i míchací boxy, které by měly tvořit přípravná pracoviště. Důležité je udělat dobrý první dojem na zákazníka. Toho nikdy nedosáhnete, pokud budou prostory vašeho servisu zaneřáděné barvou a plné nepořádku. Tomuto předejdete pořízením odsávací stěny. Zařízení zachytí ze vzduchu všechny přebytečné kapičky barvy a výsledkem bude čisté okolí.

Kvalitní technologie

Dodavatelem technologických zařízení a vybavení autolakovny je brněnská firma Naver s. r. o., jež za sebou během necelého čtvrt století zanechala dlouhou řadu spokojených zákazníků. Sortiment firmy zahrnuje všechno podstatné, co provoz autolakovny vyžaduje. Úpravy povrchů aut je třeba provádět s láskou a citem.
Profesionální vybavení je nutností každé dobré autolakovny. Když budete svoji práci dělat poctivě a kvalitně, zákazníci se k vám s radostí vrátí v budoucnosti znovu.

Napsat komentář