Vyberte si šperky s kameny podle znamení zvěrokruhu

Mnoho lidí věří, že existují magické síly mezi nebem a zemí, a proto si kupují šperky s drahými kameny podle znamení zvěrokruhu. Každý kámen má své vlastnosti a ve spojení s jedincem narozeným v určitém znamení mu pomůže zajistit vnitřní klid, odvahu a spokojenost.

Stříbrné náušnice s pravou perlou

Elegantní stříbrné náušnice – s pravou perlou zaujmou citlivá a empatická vodní znamení, vnímavé Ryby, Štíry a Raky. Perly vnesou do jejich života harmonii a tajemnou vůni říčních a mořských hlubin. Vodní znamení bývají přecitlivělá, proto jsou pro ně šperky s perlami dobrým pomocníkem a omezí časté změny nálad. Díky nim o sobě nebudou pochybovat a zvýší si sebevědomí.

Jaspis – zajistí toleranci i trpělivost

Znamení Vodnáře a Panny neposedí na jednom místě, proto bývají netrpělivá a nezkrotná. Rozhodně se nespokojí s obyčejnými věcmi a prahnou po prvenství v životě. Jenže bývají také zbrklá, kvůli čemuž často narazí. Náramek jaspisu podpoří trpělivost a zbaví nerozhodnosti. Probudí v nich skromnost, soucit a potlačí depresi.

Achátové náramky odeženou úzkost

I když jsou zrozenci Lva a Blíženců rozdílní, přesto mají něco společného. Milovníci aktivního způsobu života mohou trpět depresemi a ztrátou sebevědomí. V tomto případě jim pomůže náramek z achátu. Červená barva je motivuje k úspěchu a modrý odstín zajistí v jejich životě klid, štěstí a harmonii. Šperk z černého achátu je ochrání před úzkostnými stavy.

S malachitovým šperkem nejen oslníte

Znamení Kozoroha, Býka, Střelce a Berana oslní malachitové náramky, protože podpoří jejich sexuální fantazie, omezí křeče, astma a případné otoky. Rovněž napomáhají při detoxikaci, uklidňují a vpouští do života harmonii. Nerozhodné Váhy pozitivně ovlivní nošení náramku z topazu. Poskytne jim energii, dobije vnitřní baterky a také upevní zdraví zejména při poruchách trávení a revmatismu.

Napsat komentář