Vybíráme televizní stolek

Zařizujete, či rekonstruujete obývací pokoj, nebo chcete vyměnit jen jeden kus nábytku – televizní stolek? A už máte jasnou představu, nebo stále ještě tápete? Pojďme si shrnout základní kritéria, která vám pomohou ve výběru. Dáme si také tip, kde můžete tento produkt koupit.

Výběr televizního stolku

Nejdříve si ujasněte, co by měl váš televizní stolek splňovat. Bude to „jen“ kus nábytku, na němž bude stát televize, nebo na něj chcete umístit další příslušenství, případně by se vám hodil nějaký úložný prostor? Možná celkově potřebujete něco většího a rovnou si pořídíte celou obývací stěnu.

Rozhodli jste se, že vám přeci jen stačí stolek? Dbejte na to, aby se do místnosti hodil – materiálem i celkovým vzhledem. Samozřejmě různé materiály můžete kombinovat, ale vše s citem. Jinak bude místnost působit přeplácaným dojmem. Bude se k vám do obývacího pokoje hodit stolek z masivu, dřevotřísky (levnější, ale také velmi pěkná varianta masivu), skla, kovu, nebo upřednostníte jiný materiál? A co tvar? Zajímavě bude vypadat rohový televizní stolek. Navíc vyplní místo, které by jinak zůstalo nevyužito.

Velikost samozřejmě přizpůsobte televizi (raději počítejte s tím, že si třeba časem pořídíte větší) a dalšímu vybavení, ale i velikosti daného pokoje. Z rozměrů nezapomeňte promyslet také šířku a výšku. Chcete-li pokoji dodat na luxusu, porozhlédněte se po nábytku s LED osvětlením.

Tip na televizní stolky

Už jste si udělali alespoň nějakou představu o tom, jak by měl váš nový televizní stolek vypadat a chcete si prohlédnout konkrétní výrobky, případně si rovnou vybrat? Podívejte se do internetového obchodu Dona-shop.cz. Krom toho v e-shopu najdete rovněž další nábytek do obýváku (konferenční stolky, křesla a dvojkřesla, obývací sestavy a stěny, pohovky a válendy, police, vitríny, knihovny, sedací soupravy), ale také vybavení do dalších místností. Zvolte si nábytek, který vám zpříjemní vaše bydlení.

Napsat komentář