Vychutnejte si lahodné víno ze Španělska

Rádi ochutnáváte kuchyně a nápoje různých zemí světa? Máte rádi španělskou kuchyni se vším, co k ní patří? Možná jste zaměřeni především na kvalitní víno a rádi poznáváte ty nejlepší odrůdy nejen od nás. V každém případě vám jistě zachutná některé z osvědčených španělských vín, která k nám již po mnoho let přiváží společnost BMC Brno, s.r.o.

Máte rádi červené či bílé?

To je možná první otázka, kterou ve spojitosti s vínem dostáváte. Někdo se ptá, zda máte raději vína sladší, nebo naopak, jak se stavíte k zemitým odrůdám a jak naopak k lehkým, které chutnají po ovoci.

Podíváte-li se na španělská vína, budete si moct vybrat z naprosto dokonalé nabídky. Jedno z nejvýznamnějších vinařství v celosvětovém měřítku je Bodegas El Coto de Rioja. El Coto Crianza je nejoblíbenější crianza z oblasti Rioja ve Španělsku. Můžete ochutnat jejich Coto de Imaz Gran Reserva 1981, Chardonay, Tempranillo, Coto de Imaz Blanco Reserva 2017 a další skvělá vína.

Populární pro lahodná vína je i Bodegas Hispano Suizas z regionu D. O. Utiel – Requena. Nachází se v samotném srdci vinařské oblasti a produkuje vína gourmet řady určené pro náročné zákazníky.

Lahodné delikatesy nejen k vínu

Vždy se hodí mít k vínu co zakusovat. Anebo i bez vína, jen tak, když vás hodní mlsná. DMC Brno, s.r.o. dováží kromě španělských vín i další skvělé delikatesy. Jejich kompletní přehled najdete na webové stránkce https://www.bmcbrno.cz/spanelske-delikatesy, ale zmínit můžeme některé z nich – černé olivy, Capri – olivovo – zeleninový koktejl v slano-kyselém nálevu, klobásu Chorizo, kozí sýr El Vallé, mandle neloupané nebo loupané, pražené a solené, mléčnou čokoládu, malé okurčičky a mnohé jiné.

Začněte si i doma nebo ve své restauraci vychutnávat pravá španělská vína nebo pokrmy připravené z kvalitních potravin přivezených přímo ze Španělska. Vše bude chutnat jako byste byli na dovolené v této krásné zemi a dali si jejich tamní specialitu.

Napsat komentář