Hledáte levné hezké ubytování v Blansku?

Možná se chystáte na podzimní dovolenou či prodloužený víkend do okolí Blanska, a tak hledáte vyhovující ubytování, které vás nezruinuje. Možná máte v Blansku práci, která vás baví, a rádi byste tady našli dlouhodobé ubytování, protože dojíždět denně z trvalého bydliště je nereálné. Anebo vás čeká služební cesta, na níž chcete složit hlavu v příjemném hotelu. V každém případě vás potěší Hotel Probe.

Hezké ubytování i příjemný personál

Můžete se podívat na webové stránky http://www.hotelprobe.cz/, kde se během chvilky na vlastní oči přesvědčíte nejen o hezkých pokojích, ale také o sympatickém vzhledu tohoto hotelového domu, stylové restauraci, recepci… Ubytování zde rádi nachází i školy se žáčky, účastníci sportovních, ale i rodiny. Je zde celkem 160 pokojů s vlastní koupelnou a WC. Přímo v areálu hotelu jsou k dispozici kuželky, přičemž je možný pronájem dráhy i pro organizování turnajů firmami, nebo rychlý a akční squash. Večer si můžete oddechnout v pivním baru s kulečníkovou hernou. V hotelu se nachází úschovna kol a k dispozici je vám i vlastní parkoviště. Budete mít možnost zapůjčit si TV, Wi-Fi vám bude k dispozici zdarma.

Blansko je jako stvořeno pro dovolenou i prodloužené víkendy. A pokud si vyberete Probe ubytování Macocha i ostatní jeskyně Moravského krasu vám budou velmi blízko. Stejně tak můžete využít cyklostezky, okoupat se v tamní přehradě, v chladných měsících navštívit aquapark.

Proč právě hotel Probe

V první řadě značně ušetříte. Také si odpočinete v čistém a zdravém prostředí obklopeném přírodou. Hotel najdete v dostupné blízkosti centra, můžete zde bydlet krátce i dlouhodobě, při dlouhodobém pobytu je možné domluvit si slevu. Hotelový dům má dobrou dostupnost k autobusovému i vlakovému nádraží, zastávka MHD je hned u hotelové ubytovny. Dobře se najíte v místní restauraci, odpočinete si v salonku, sport baru s kulečníkovou hernou, auto zaparkujete na parkovišti hotelu.

Nezbývá, než se podívat na web hotelu a rezervovat si termín, kdy vám vyhovuje. S rodinou, s kamarády i o samotě se zde budete cítit báječně.

 

Napsat komentář