Vylaďte svou ložnici k dokonalosti!

Ložnice by měla bezesporu patřit k nejpříjemnějším místnostem v domě. Odehrávají se zde totiž životně důležité chvíle. Nabíráte síly spánkem, odpočíváte, ale i prožíváte intimní okamžiky s partnerem. Ložnice je místo, kde byste se měli cítit komfortně.

Vhodné vybavení je nutností

Všichni asi tušíte, že do ložnice v žádném případě nepatří rušivé elementy. Zapomeňte na pracovní koutek s počítačem. Najděte jiné místo pro rotoped. Obojí totiž kazí klidnou atmosféru. Nutí vás stále přemýšlet, co byste ještě měli udělat a neudělali. Naopak tam zakomponujte doplňky, jakými jsou například vonné svíčky, malé stolní lampy s příjemným tlumeným světlem. Chybu neuděláte ani pěkným povlečením, které ladí se zbytkem pokoje. Ačkoliv byste ložnici neměli zahltit mnoha kusy nábytku, pohodlná postel, stylová šatní skříň a pro ženy nepostradatelný toaletní stolek by chybět neměly.

Koutek jen pro dámy

Toaletní stolek považují především dámy za důležitý. Mohou si do něj totiž ukládat všechny své zkrášlovací pomocníky, šperky a parfémy. Jde pouze o jejich místo, kde se mohou cítit jako královny a směle se zrcadla ptát, kdo je v zemi zdejší nejkrásnější. Toaletní stolek se zrcadlem, to je teprve terno! Klidně se na sebe můžete dívat do tří zrcadel a vidět se ze všech úhlů.

Veledůležitá šatní skříň

Šatní skříň není obyčejným úložným prostorem. Ukrývá totiž všechny vaše poklady v podobě krásných šatů, hebkých svetříků i krajkového prádla. Potřebujete tedy takovou, která pro vás bude dostatečně velká a účelná. Pokud máte hodně oblečení, ale málo místa v ložnici, zkuste vsadit na šatní skříň s posuvnými dveřmi. Oproti skříním s klasickými dveřmi, ušetříte spoustu prostoru v pokoji.

Vaše ložnice je důležitá. Vyšperkujte si ji k dokonalosti s pomocí jednotlivých prvků. Toaletní stolky se zrcadlem, krásné skříně. To vše hraje svou roli. Obraťte se na prodejce kvalitních kusů nábytku a těšte se z pohledu na svůj vyladěný odpočinkový pokoj.

Napsat komentář