Webové stránky je lepší udělat jednou a pořádně

Firma, která nemá webové stránky, jako by ani neexistovala. Internet je proto obrovským místem. Webových portálů a stránek najdete spoustu, stejně jako objevíte hromadu agentur a vývojářů, již je tvoří. A tady nastává kámen úrazu. Ne všichni z té hromady jsou odborníci. Jenže vy v té spoustě webů potřebujete zaujmout, a proto byste profesionály měli hledat.

Když si člověk nechá vytvořit web na míru, většinou je s ním zpočátku spokojený. Co se mu nelíbí, hned řekne, a tvůrce to opraví. Nicméně pokud není tvorba webových stránek zrovna vaším oborem, je nepravděpodobné, že by vás v tu chvíli napadly všechny nedostatky. Těch si začnete všímat až později. U konkurence uvidíte, jak skvěle responzivní má web, jaké pěkné video má na hlavní stránce a jakým kreativním způsobem má zpracované reference. V tu chvíli je ovšem poměrně pozdě. Předělání webu není jednoduchou ani levnou záležitostí.

Kolikrát je lepší začít od začátku

Možná máte svůj web, který je už pár let starý a potřeboval by trochu zmodernizovat. Můžete zkusit oslovit odborníky, třeba vám nějaká digitální agentura či freelancer vyjdou vstříc, nicméně pravděpodobné to není. Většina z nich vám prozradí, že udělat web úplně od základů bude jednodušší a levnější. Předělat staré neresponzivní stránky do moderní podoby je mnohdy nadlidský úkol. A obzvlášť pro člověka, který netvořil jejich původní verzi.

Vyberte profesionála rovnou

Z toho důvodu je lepší nesnažit se ušetřit. Kvalitní tvorba eshopu či webu něco stojí. Dobře udělané stránky ale vydrží pěknou řádku let a přivedou tolik zákazníků, že se vám určitě mnohonásobně zaplatí. Ať už se tedy chystáte nechat si udělat svůj první web, nebo máte pocit, že by vaše stránky potřebovaly kompletní restart, nejdřív se poohlédněte po konkurenci. Prohlédněte si pár webů, ať víte, co vlastně hledáte. Věnujte chvilku tomu, abyste se naučili orientovat v online světě a nenechali se pak opít rohlíkem.

Napsat komentář