Léto plné zážitků z cestování

Láká Vás představa prožít prodloužený víkend začátkem července v příjemném prostředí? Léto je jako stvořené pro cestování. Někteří si dopřejí dovolenou v zahraničí, jiným postačí pár dní v tuzemsku. Skvělý tip na letní prodloužený víkend najdete také na internetovém portále Firmy na zážitky. Aktuální nabídku si můžete prohlédnout zde www.firmanazazitky.cz/eurovikend-pro-dva.

Kam na prodloužený víkend v Česku?

Tříhvězdičkové wellness centrum Kolštejn se nachází v horské obci Branná, která leží v centru Jeseníků. V keltském stylu prožijete celý Váš víkend. Budete si užívat nejrůznějších wellness procedur. Zajímavé jsou především saunové rituály. Součástí poukázky je neomezený vstup do hotelového bazénu se slanou vodou i dvaceti pěti minutová Biomat terapie kombinovaná se stejně dlouhou masáží. K relaxaci poslouží bylinný lektvar z bylinného kotlíku, jež je připravován ke každé masáži. Komfortně zařízené ubytování se může stát také skvělým výchozí bodem pro Vaše toulky po okolí. Rozhodně nevynechejte procházku na jedno z nejmalebnějších náměstí v Jeseníkách, kterým se právě může obec Branná pyšnit. K návštěvě zve také zřícenina hradu a zámek Kolštejn.

Poznejte krásy Evropy

Internetový portál Firmy na zážitky obsahuje však také celou řadu dalších tipů, kam se vydat letos v létě na krátkou dovolenou. Omezovat se přitom rozhodně nemusíte pouze na Českou republiku. Každý z nás v sobě chová sen o návštěvě některého z evropských měst. Díky Firmě na zážitky se může tento sen stát skutečností. Firma na zážitky pro Vás ve spolupráci se značkou Hotelcard připravuje zážitkový balíček “Eurovíkend pro dva”. Ubytovat se tak můžete v kterékoliv z více než tisíce hotelů v sedmnácti evropských zemích.

Napsat komentář