Zapomeňte se na tradiční obývací stěny. Podívejte se, co hraje prim

Obývací pokoj představuje společenskou místnost, ve které hostíte návštěvu a odpočíváte s rodinou. Obrovské obývací stěny už nezapadají do dnešních trendů, a proto byste měli zapřemýšlet nad rekonstrukcí místnosti, jež patří k těm nejdůležitějším v rodinném domě. V následujících řádcích se dočtete, jak být kreativní a originální.

Dávno jsou pryč doby, kdy obývací stěny byly od země ke stropu a zahrnovaly nespočetné množství regálů, již jste vůbec ani nevyužili. V současné době se upouští od robustního nábytku a do interiéru přichází minimalismus a rozmanitost.

Horní police do menších bytů

Do menších panelákových bytů se klasické obývací stěny nehodí, protože zaberou docela dost místa. Ideálním řešením v takovém případě je nízká obývací stěny s horními policemi, které mohou být uzavřené či otevřené. Využijete tak místo na stěně, které by jinak zůstalo nedotčené, a můžete si na police dát obrázky, sošky a další dekorace.

Foto: Dona-shop.cz

Větší obývací stěny

Pokud bydlíte v rodinném domě, kde je v obývacím pokoji dostatek místa i na větší obývací stěnu, potom můžete uvolnit uzdu své fantazie. Dnešní trh nabízí různé variace, například obývací stěny lesklé bílé. Důležité je, aby k takové stěně dokonale ladit i ostatní nábytek v místnosti, například konferenční stůl. Pokud zvolíte řešení přes celou stěnu, dostanete tím úložný prostor, který se hodí na různé věci. Prosklená část je vhodná na dekorační předměty a uzavřená zase na nějaké prádlo a oblečení.

Jestliže hledáte levné obývací stěny a sestavy, podívejte se do bohatého produktového portfolia internetového obchodu dona-shop.cz, jenž se pyšní i rozumnými cenami. Objednat si můžete rovnou i vybavení do dalších místností v domě, protože se jedná o prodejce nábytku všeho druhu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *