Záznamy v registru ani nízké příjmy nehrají roli

Potřebovali byste si vzít půjčku, ale nejste si tak úplně jistí, jak to chodí při schvalování úvěru? Chápeme, že máte dost možná strach, aby vám úvěr schválili, a to díky vašim záznamům v registrech dlužníků nebo minimálních příjmech. Záleží na tom, na koho se s žádostí o půjčku obrátíte. Pokud na banku, tak bohužel musíme konstatovat, že vaše obavy jsou opodstatněné. Banky lidem se záznamy v registrech a neprokazatelnými příjmy ze zásady nepůjčují a vaši žádost rovnou zametou pod stůl. Co tedy dělat? Existuje jiná možnost, jak získat potřebné finance?

Druhou možností jsou nebankovní společnosti, které nabízejí finanční produkt zvaný americká nebankovní hypotéka. Tyto instituce si oblíbíte proto, že na vás nebudou klást žádné nepříjemné tlaky ohledně dokazování příjmů ani nic podobného. Dokonce jsou schopné tolerovat vaše záznamy v registrech. Pokud se navíc bude jednat o nějaký menší a méně závažný záznam, dokonce vám budou účtovat běžnou, a tedy velmi výhodnou úrokovou sazbu.

Jestliže tedy máte potíže s příjmy nebo právě s registry, nebankovní společnosti a jejich hypotéka bez dokládání příjmů jsou pro vás jasnou volbou.

Vše se dá vyřídit jednoduše z domova

Když si budete chtít vzít nebankovní hypotéku, tak jediné, co budete muset udělat, je zažádat o ni online. Ano, je to opravdu tak, nebankovní americkou hypotéku můžete získat i bez neustálého chození na pobočky. Vše lze řešit pohodlně online, což oceníte hlavně z časových důvodů. Jakmile odešlete žádost, tak pouze počkejte si na to, až vás bude kontaktovat odborný pracovník, který s vámi probere všechny potřebné a nezbytné detaily. Také se ho budete moci samozřejmě zeptat na všechny podrobnosti, které vás budou zajímat. Jakmile vám bude vše jasné, tak vás bude čekat už jen ocenění nemovitosti a podepsání smlouvy. Jednoduché, že ano?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *