Zdravotní obuv S3K ORANGE EXTRÉM

Zdravotní obuv je lékem na bolest

Pokud již dlouhodobě trpíte bolestí nohou, zad i kloubů, je na vině špatně zvolená obuv. Stejně tak mohou špatné boty i za ploché nohy, vybočený palec či otlaky na chodidlech. Existuje však velmi jednoduchý a efektivní způsob, jak všem těmto komplikacím předejít.

Zdravotní obuv

Všemu se můžete jednoduše vyhnout, stačí, když si jako prevenci pořídíte kvalitní zdravotní obuv. Ta by měla v současné době patřit již ke zcela běžnému zdravému životnímu stylu. Noha je jedním z nejvíce zatěžovaných, ale přitom také zanedbávaných orgánů. Proto byste těm svým měli alespoň trochu v té zátěži pomoci a udělat to nejmenší, co jde.

Zdravotní obuv – pantofle ABEBA 7002
Zdravotní obuv ABEBA 7002

Mnohé ženy nedají dopustit na podpatky a obecně se má za to, že zdravotní obuv není zcela estetická a existuje pouze jeden model, který můžete vidět spíše na starších generacích. Zdravotní obuv dámská je přitom dnes již zcela něco jiného. Můžete mít elegantní a originální boty a přitom necítit bolest při každém kroku. Značka zdravotní obuvi Abeba přišla na trh s několika barevnými kombinacemi, takže si zajisté vybere každá dáma.

Zdravotní obuv ABEBA 7080
Zdravotní obuv – pantofle ABEBA 7080

Jak poznáte kvalitní zdravotní obuv?

Pokud se člověk rozhodne, že už bolest zad, kloubů i nohou dál snášet nechce, určitě se mu vyplatí na zdravotních botách nešetřit. Jak ale poznáte, že si kupujete opravdu kvalitní boty a ne jen předražené napodobeniny? Boty nesmí jít takzvaně sešmajdat. Tím, že drží stále stejný tvar, pomáhají správnému držení těla a klouby i páteř budou tedy v místech, kde být mají. Zdravotní obuv se snaží stimulovat svalstvo nohou, tím zlepšují krevní oběh a posilují i vaší vitalitu. V patě by měl být rovněž zabudován pružinový systém, jež snižuje nárazy, a tedy i zatížení kloubů. Samozřejmostí je také materiál, který by měl být nejlépe přírodní, aby se vám noha zbytečně nepotila a mohla dýchat i v uzavřené botě.

One thought on “Zdravotní obuv je lékem na bolest

Napsat komentář