Znáte produktovou značku BASSTA z dílny BMC Brno s více než třicetiletou praxí?

Je doslova radost podporovat kvalitní české firmy, které dělají svou práci svědomitě, nabízí kvalitní zboží či služby a díky své píli i vstřícnosti k zákazníkům se těší ze svých úspěchů. Jednou takovou je společnost BMC Brno, která vznikla v roce 1992 a od roku 1996 se zabývá dovozem potravin a vín. Chce vyhledávat a dodávat ty nejlepší výrobky za adekvátní ceny, vybírá obchodní partnery pečlivě a jedná zásadně s výrobci. 

Vlastní produktová značka BASSTA

BMC Brno se rozhodla posílit svou firemní filozofii vytvořením a následnou podporou vlastní produktové značky. BASSTA je tak výsledkem mnohaletého úspěšného působení v oblasti dovozu potravin. Dnes už to není jen Španělsko, ale také další evropské i mimoevropské země. 

Na webových stránkách https://www.bassta.cz/ najdete španělské potraviny v gastro baleních, jež jsou zárukou nejlepší kvality výrobků. Toho je docíleno pečlivým výběrem výrobců a pěstitelů. Pod touto značkou si můžete koupit především produkty v oblasti velkých balení neboli gastro balení, jako např. sterilovanou zeleninu, sterilované ovoce, tuňák ve slunečnicovém oleji, koření, olivové oleje… Vše najdete přehledně seřazeno v online katalogu produktů.  

Konzervované ovoce nejen pro sladké pokrmy

V gastro baleních je konzervované ovoce vhodné především pro potravinářské výrobny, obchodní sítě a sítě Horeca. Mírně sladký nálev dodává ovocným produktům výbornou chuť a většina ovoce je v něm naložena. Konzervované ovoce BASSTA je vždy připraveno tak, aby usnadňovalo přípravu pokrmů, ať už je pro ně základem nebo doplňkem. 

Zvolit si můžete např. ananas kousky, broskve půlené, hroznový kompot, hrušky půlené, mandarinky dílky, meruňky půlené, ovocný koktejl a další. 

Zavítejte na webové stránky bassta.cz a podívejte se na kompletní přehled nabízeného sortimentu.

 

Napsat komentář