Zrcadlové skříňky, v naší koupelně rozhodně nechybí

Jako každá žena, i já trávím ve své koupelně několik hodin denně. Manžel a děti na mě mnohdy až nezdravě dlouhou musejí čekat v případě, kdy někam společně odcházíme, jelikož přepudrovat nos dvakrát skutečně nestačí a lesk na rtech rovněž nevydrží věčně, že? Tudíž jsem vždy jedna z posledních, co opouští dům a dohání manžela v již téměř nastartovaném autě. A právě to byl ten důvod, proč jsem si pořídila dvě luxusní zrcadlové skříňky, které mi v mé koupelně dosud nesmírně scházely. Neměla jsem si totiž kam uklízet své kosmetické produkty, kterých mám více, než je zdrávo a co víc, to luxusní LED světlo, které je na skříňce ukryto, to naprosto miluji. V naší koupelně, tak své čestné místo nalezly hned dvě skříňky.

Zrcadlové skříňky nabídly dostatek prostoru u i mému muži

Aby byla spokojenost z nové zrcadlové skříňky, tedy alespoň z jedné z těchto skříněk oboustranná, propůjčila jsem úložné místo ve skříňce i svému muži, který si tak může pohodlně uložit své holící náčiní na jedno místo. Tu větší část skříňky ovšem jako správný gentleman věnoval, sice s notnou dávkou uštěpačných řečí, přece jen mě. Druhou skříňku pro změnu okupuje má náctiletá dcera, která začíná mít podobné kosmetické návyky, jako já a tak se náš čas v koupelně neúprosně protahuje, na úkor mého syna a manžela. Prozatím však pro nás vždy naleznou pochopení, doufejme tedy, že to tak i zůstane.

Výběr zrcadlových skříněk byl náročný, výsledek ovšem stojí za to

Vybrat si dvě opravdu pěkné zrcadlové skříňky byl celkem oříšek. Nejsme příliš praktický typ, tudíž mi s výměrou té správné skříňky musel pomáhat manžel. Skříňka samozřejmě nesměla bránit baterii, dále bylo vhodné zvážit vůbec fakt, zda se v zrcadle uvidím, jelikož nejsem zrovna velkého vzrůstu a také bylo nutné zvážit rovněž i možnost osvětlení skříňky, jelikož máme v koupelně zabudované LED osvětlení v podhledu. Naštěstí si ovšem můj muž bravurně poradil a pořídil mi skvěle padnoucí skříňky, které milují já i má dcera.

Napsat komentář