10 tipů, jak vypracovat bakalářskou práci na poslední chvíli

Dostali jste se do fáze, kdy jste tak dlouho odkládali vaši bakalářku, že teď nevíte co dřív? Máme pro vás deset tipů pro tento případ, které vám pomohou vše úspěšně zvládnout i na poslední chvíli.

1. Vyždímejte všechny zdroje

Využijte knihovnu, internet, školní literaturu a prostě všechny dostupné zdroje na maximum. Čím více zdrojů dáte dohromady, tím lépe se vám bude pracovat.

2. Držte se osnovy

Pečlivě dodržujte osnovu vaší bakalářské práce. Nejen, že by to mohlo být hodnoceno jako nedostatek, ale pokud psaní nebude mít jasnou formu, zabere víc času.

3. Hodně citujte

Citace jsou základ úspěchu, jen si radši zkontrolujte směrnice dané vaší fakultou a poté už využívejte citace naplno. Existují i různé generátory citací, které vám pomohou.

4. Vypracování podkladů

Pokud si s psaním nevíte rady a víte, že to nestihnete, využijte možnosti vypracování bakalářské práce na zakázku. Často to bude tím nejefektivnějším řešením při vašem odkládání povinností.

5. Vše zálohujte

Asi to poslední co můžete chtít je přijít i o to málo, co zatím máte. Proto práci pravidelně zálohujte a nespoléhejte jen na jedno úložiště.

Tip: Vypracování závěrečných prací na zakázku můžete využít prakticky u všech, s kterými se při studiu setkáte. Ve všech případech získáte profesionální podklady a cenný čas, který můžete využít na něco jiného. ”

6. Dublujte

Používejte všechny možná synonyma. Úplnou hloupost tak můžete napsat víckrát a hned bude text navíc.

7. Nadstavujte

Pokud potřebujete v co nejkratší době co nejvíce textu, nebojte se některé věty formulovat vícekrát v textu. Samozřejmě s menší úpravou tak, aby to na první pohled nebilo do očí.

8. Přidávejte přílohy

Přidávejte grafy, obrázky, tabulky a možnost nastavení bakalářské práce o přílohy využijte na maximum. K vypracování bakalářské práce jsou přílohy nutností.

9. Košatě formulujte

Využívejte košatých formulací a každou větu natáhněte, co to jen půjde. Využijte fantazii a pište, pište, pište.

10. Vypněte sociální sítě

Prostě si k práci sednout a začít je často úplně nejtěžší. Takže neotálejte, odhlaste se z Facebooku a Instagramu a prostě se do toho pusťte!

Napsat komentář