Jaký dárek vybrat k narozeninám?

Nevíte si rady s výběrem dárku pro sourozence a rádi byste je překvapili něčím netradičním? Samozřejmě můžete nechat upéct dort v nezvyklé podobě nebo věnovat třeba lístky na divadelní představení. Kdo však touží po originalitě, neměl by rozhodně přehlédnout aktuální nabídku společnosti Allegria na prima zážitky.

Den plný golfu v Horním Bezděkově

V portfoliu Firmy na zážitky najdete nejen luxusní dárky, ale také zážitky, které jsou doslova za hubičku. Se zážitky od společnosti Allegria potěšíte každého, kdo nerad tráví svůj volný čas doma u televize nebo tak zvaným nic děláním. Třebaže tradiční dárky často vytrhnou trn z paty a pomůžete tak svým blízkým doplnit domácnost, domácí knihovnu nebo šatník, zážitky jako dárek řeknou mnohem více o tom, jak moc si ceníte jejich přítomnosti ve Vaší blízkosti. Mnohé ze zážitků jsou určeny pouze pro jednotlivce, jiné zase si může oslavenec užít společně se svými přáteli, rodinou či dětmi. Přesně takový je adventure golf. V areálu Adventure golf Horní Bezděkov se naučíte nejen nové kousky z golfu, ale také prožijete bezva den v hezké přírodě. Adventure golf nabízí skvělou zábavu pro celou rodinu. Zaujme dokonce také předškoláky a starší děti. Do Horního Bezděkova můžete přijet také s nejmenšími dětmi. Pro ně jsou připraveny malé hole, hračky, odrážedla či omalovánky. Nepřehlédněte ani pomyslnou devatenáctou jamku, jenž je nazvána Tyrolskou hospůdkou. Zde si totiž pochutnáte na poctivé rakouské kuchyně připravené podle originálních tyrolských receptur.

Nechejte se vznášet ve vzduchu jako pták

Milým dárkem k narozeninám pro rodiny s dětmi se může stát také vstupenka do moderního hračkářství Hamleys. Voucher do tohoto dech beroucího hračkářství můžete pořídit zde www.firmanazazitky.cz/den-v-hamleys.  Z bohaté nabídky zážitků můžete pro jednotlivce zvolit jako dárek například vyhlídkový let vrtulníkem R44. Z ptačí perspektivy během letu helikoptérou se Vám jako na dlani zjeví okolí Roudnice nad Labem. Letošní narozeniny Vašich nejbližší se ponesou ve stylu splněných přání. Nezapomínejte však ani na svou maličkost a dopřejte si momenty plné nezapomenutelných zážitků.

Napsat komentář