3 zaručené tipy, podle nichž vyberete správný dílenský vozík

Přišli jste do vaší firemní či domácí dílny a zjistili, že se přes různé nástroje a přístroje nemůžete pohnout? Možná už se vám to stalo několikrát, nicméně vždy jste situaci řešili pouze úklidem. Ten ovšem představuje jen jakési dočasné řešení. Nepořádek totiž vznikne vždy, když dochází k realizaci nějaké činnosti. Zamezit pohozeným klíčům, šroubovákům a spojovacímu materiálu můžete přitom velmi jednoduchým způsobem. Bohatě postačí zakoupit dílenský vozík! My pro vás máme celkem 3 tipy, jež vám pomohou s jeho nákupem.

1. Kvalita zpracování na prvním místě

V první řadě se soustřeďte na kvalitu konstrukce konkrétního vozíku. Ta by měla být maximálně pevná, aby nedocházelo k žádnému prohýbání anebo promačkávání stěn. Jejich základem bývá tradičně kov, jenž odolá jak změnám teploty, tak i případnému proražení tvrdším či ostřejším předmětem. Pozor na kolečka! Stoprocentně volte model s těmi polypropylenovými vybavenými kuličkovými ložisky. Takovýto dílenský vozík bude pevný, ale zároveň vysoce mobilní.

2. Dostatek užitného prostoru

Dbejte na to, abyste si vybrali model, který se vyznačuje dostatkem prostoru pro uložení výbavy. Tu lze odložit jak na police, tak i do rozčleněných zásuvek. Tady mohou klíče či šroubováky zůstávat klidně i delší dobu. I přes spousty užitného prostoru musí být dílenský vozík skladný a spíše nenápadný.

3. Zdraví máte jen jedno

V každém případě tomu tak je. Bylo by zbytečné, aby vás ohrožoval právě dílenský vozík. Možná se to nezdá, ale na trhu se nachází provedení, která se vyznačují vcelku ostrými hranami a absencí bezpečnostních prvků. O jaké základní se jedná? Moderní dílenské vozíky mají především spolehlivou otočnou brzdu. Ta se postará o okamžité zastavení vozíku. Zapomenout nemůžeme ani na pojistku proti samovolnému výsuvu šuplíků či polic. Na moderní vozíky se všemi těmito náležitostmi se podívejte do nabídky společnosti POLAK CZ s.r.o.

Napsat komentář