Nákup koupelnového nábytku: I minimalistické pojetí může být praktické

Koupelna patří bezesporu mezi velmi frekventované místnosti. Při jejím vybavování se tedy vyplatí zaměřit nejen na zařizovací předměty typu vany, sprchového kouta, případně řešení odpadů. Myslete i na úložné prostory, jež budete bezesporu potřebovat. Jen si vezměte třeba kartáček na zuby se zubní pastou anebo nejrůznější deodoranty, kosmetiku a jiné přípravky týkající se naší každodenní hygieny! Kam to všechno uložit? Přece do skříněk, které lze řešit různými způsoby. Jakými? Na to se zaměříme a doporučíme také prodejce nábytku do koupelny.

Elegantní závěsné koupelnové sety

Optimální volbou je kompletní koupelnová sestava v jednom stylu. Zvolit si lze hned několik závěsných skříněk, které budou dokonale ladit třeba k té s umyvadlem. Barevně si je zvolíte přesně podle vašeho obložení, aby celý komplet dokonale se vším všudy ladil. Závěsné skříně nejsou na zemi, takže se fakticky nestýkají dlouhodobě s vodou, jež by dřevěné konstrukci mohla ublížit. Navíc takto celý komplet vypadá neotřele a je z hlediska ukládání různých věcí maximálně funkční.

Skříně s umyvadlem

Využití prostoru pod umyvadlem je naprosto ideální záležitostí. Vždyť se jedná o místo, která se nedá nijak jinak proměnit v užitnou plochu. Moderní skříňka pod umyvadlonavíc dokáže elegantně zamaskovat přívody vody a takzvaný sifon s odpadem. Máte-li obavy, že se k odpadovým plastovým trubkám nedostanete, vězte, že jsou liché. Není problém vše ze skříňky vytáhnout a pohodlně odpady v případě potřeby vyčistit.

Police, zrcadlo a další doplňky

Vybavujete-li koupelnu, nezapomeňte také na funkční doplňky. Kde jinde se budete zhlížet v případě každodenní kosmetiky než v zrcadle? Stejně tak je dobré promyslet i osvětlení. Několik polic taktéž neuškodí. Ať už se vám hodí jen koupelnová skříňka, nebo vybavení celé místnosti, podívejte se na Dona-shop.cz a vyberte si.

Napsat komentář