Škoda Auto má v rukávu hned několik es

V českých končinách patří Škoda Auto mezi nejoblíbenější značky automobilů. Původně se jedná o českou společnost, která však v roce 1991 přešla pod křídla německého koncernu Volkswagen. I tak do výrobce vkládají čeští řidiči obrovskou důvěru. V následujících řádcích vám představíme tři nejoblíbenější modely.

Škoda Fabia pro nenáročné

Perfektním společníkem do města i na delší cesty je Škoda Fabia, která se vyznačuje přijatelnou pořizovací cenou. Vybrat si můžete mezi krátkou a dlouhou variantou. Záleží pouze na vás, jak velký úložný prostor potřebujete. Mladoboleslavská automobilka vyrábí Škodu Fabii v několika různých motorizacích – MPI, TSI a TDI.

Mezi další přednosti automobilu patří funkce SmartLink, prostřednictvím které se dá smartphone propojit s vozidlem. Dlouhé cesty si zpříjemníte poslechem hudby a s navigací dorazíte vždy přesně na místo určení.

Škoda Kodiaq

Jestliže prahnete po mohutném vozidle vybaveném moderními technologiemi a inovativními systémy, usedněte za volant automobilu Škoda Kodiaq, který je dostupný v motorizacích TSI a TDI. Interiér s nádechem luxusu je opravdu prostorný, a tak si jízdu užije celá rodina. Škoda Kodiaq se nebojí ani náročnějšího terénu.

Automobil disponuje senzory pro pohyb nohou, bezklíčovým odemykáním, zamykáním i startováním. Palubní deska je navržena tak, abyste měli perfektní přehled nad děním na silnici.

Škoda Superb

Trojici nejoblíbenějších automobilů uzavírá Škoda Superb s elegantním designem. Model by se dal charakterizovat několika slovy – moderní technologie, vysoká spolehlivost, bezpečná jízda a pozoruhodný design. Škoda Superb je reprezentativní vozidlo, ve kterém si rádi hoví i podnikatelé či politici.

Jestliže sháníte společnost, kde byste si mohli koupit některý z výše uvedených automobilů, zavítejte k prodejci Auto Podbabská.

Napsat komentář