Bezpečnostní systémy Kladno lze použít v bytových domech i administrativních budovách

Bezpečnostní systémy Kladno nabízí veškeré produkty od společnosti Jablotron, která se soustředí nejen na realizaci alarmů, kamerových systémů v bytech, domech a administrativních budovách, ale i na dodávku dalších zařízení, díky nimž můžete například na zahradě nastavovat zavlažování či topení v domě. V momentě, kdy si spustíte bezpečnostní systém, můžete být rovněž napojeni na bezpečnostní centrálu, jejímž úkolem je monitorovat jakýkoliv nechtěný pohyb v objektech napojených do jejího systému. V době vaší nepřítomnosti jste na dálku hlídáni i nezávislým subjektem. Vy sami si samozřejmě ze zaměstnání, služební cesty nebo dovolené můžete svůj v tu dobu neobývaný objekt kontrolovat ze svého telefonu nebo počítače, zároveň však víte, že se nemusíte okamžitě vracet z daleké ciziny, neboť k vašemu domu bude okamžitě vyslána pohotovostní jednotka v případě potenciálního vloupání či neočekávané přírodní kalamity.

Zabezpečovací zařízení Kladno reaguje na mnoho způsobů odemknutí

Ačkoliv je zabezpečovací zařízení Kladno snadno ovladatelné, je chráněno tak, aby jej „neodemkl“ a neodjistil nikdo cizí nebo nezvaný host. Existují čtyři způsoby, jak se zařízení Jablotron 100+ovládá. Můžete použít uvnitř domu vestavěnou klávesnici se segmenty a vše potřebné na ní vyťukat. Dále je možno využít mobilní aplikace pro chytré telefony a ovládání přes telefon. Rovněž existuje webová aplikace v prohlížeči, díky níž lze zabezpečovací zařízení řídit přes počítač. Poslední možností, jak odemykat a zamykat celý systém, je klíčenka.

Zabezpečovací systémy Kladno mají důmyslné zařízení na ovládání garážových vrat

V případě, že máte již dávno zabezpečovací systémy Kladno v domě zapojené a vy jste se pustili do výstavby garáže, není žádný problém propojit bezpečnostní systém i s novým subjektem. Zajímavostí je, že při následném odemykání a otevírání garážových vrat nemusíte hledat ani telefon, ani klíčenku, stačí, když na vrata zablikáte dálkovými světly. Stejně tak se systém umí postarat o zavlažování trávníku v době vaší nepřítomnosti nebo o osvětlení příjezdové cesty či nastavení a zapnutí topné soustavy.

Napsat komentář