Bossa, spokojený zákazník především

Na českém trhu v posledních letech působí stále větší množství brokerských společností a je tedy obtížné se v nich vyznat. V tomto článku se dočtete o BOSSA, jedné z nejdéle působících brokerů v ČR.

Zákazník na prvním místě

Zákazník na prvním místě

To, v čem se BOSSA odlišuje od ostatních, je především přizpůsobení potřebám zákazníka a poskytování nestandartních služeb, například: klientská podpora, návody pro začátečníky, tzv. webináře informující o oblastech ze světa ekonomiky apod. BOSSA dále nabízí 3 základní typy reálných účtů, včetně tzv. dema. Vyberte si takový, který nejvíce odpovídá vaší situaci a zkušenostem. Účty jsou rozděleny tak, aby si jej mohl založit začínající obchodník či pokročilý i aktivní investor obchodující „ve velkém.“

S materiály z BOSSA se můžete od začátečníka rozvinout v ostříleného byznysmena. Zdroj: pixabay.com

Poplatky

Nemusíte se bát, že by vás u tohoto brokera překvapily nějaké nestandartní poplatky. O něco méně je však příjemné možnost vkládání depositu pouze převodem na účet. V současné době BOSSA nenabízí možnost provést deposit přes platební bránu, což je škoda. Pokud si přejete účet vést účet v zahradních měnách, standartní trojkombinace CZK, EUR a USD je postačující.

Prohlédněte si podrobnější recenzi o brokerské společnosti BOSSA a důkladně prověřte, zda se pro vás hodí či nikoliv. Demo účet si můžete vyzkoušet zdarma a neomezeně.

Napsat komentář