Pořádáte akce v Praze? Prostory vybírejte pečlivě!

Praha je živé město plné vernisáží, výstav a nespočtu zajímavých akcí pořádaných každý den. Čekají vás také přípravy k uspořádání nějaké akce? Ať už jde o módní přehlídku či malý seminář, rozhodně nepodceňujte výběr prostor.

Úhledné a čisté prostory Hotelu Belvedere, zdroj: http://www.hotelbelvedereprague.cz/cz/galerie/

Solidní jednání

Prostory hledejte jen u solidních majitelů, jedině u nich máte jistotu, že vše proběhne tak, jak má. Vyvarujete se například neuklizeným prostorám a podivným manévrům ve snaze z vás vytáhnout peníze navíc apod. Mezi spolehlivé majitele hned několika konferenčních prostor v Praze najdete například Hotel Belvedere umístěný na levém břehu Vltavy u Pražského hradu.

Velikost akce

V hotelu můžete uspořádat malou akci o 20 hostech v jednom ze salonků Letná. Větší akci do 80 hostů snese Club Memphis umístěný v suterénu. Pro rozsáhlou tiskovou konferenci či ples je tu největší společenský sál o kapacitě až 300 hostů. Nic vám nebrání zde uspořádat i divadelní představení nebo módní show.

Detaily

Přejete si květinovou výzdobu, raut s občerstvením, dataprojektor či kapelu? Nic není překážkou a záleží jen na vás, zda si zajistíte dovoz od cateringové služby nebo si s manažerem hotelu ujednáte využití flipchartu či tlumočnické kabiny. Uvidíte, že vše poběží jako po másle a vaši hosté budou odcházet spokojeni.

Napsat komentář