Brašny a kufry na motorku jako ideální výbava

Už se těšíte, až vyrazíte na první velký výlet na své motorce? Pořiďte si luxusní výbavu, která vám zajistí komfort a perfektní prostor pro bezpečné uložení vašich věcí. I delší dovolenou můžete absolvovat na motorce, pokud budete mít dokonalou výbavu v podobě doplňků, jako jsou motokufry a brašny k motorkám.

Bezpečné kufry na motorku

Jarní teploty nás lákají na první procházky, milovníci rychlých strojů o dvou kolech se už nemohou dočkat, až budou závodit s větrem. Zkušení motorkáři vědí, ale ti, kteří teprve začínají, jistě přemýšlí, jak se připravit na větší výlet s tímto motorovým dravcem. Vzhledem k úspornému vzhledu těchto strojů vás určitě napadne, kam uskladnit potřebné dovolenkové věci, které si chcete vzít. I motorky mohou mít kufr. Přesněji motokufry. Jedná se o pevné a nedobytné schránky, jež můžete umístit všude, kam potřebujete. Přesněji tedy k zadní části motorky. Moto kufry přiděláte za pomoci speciálních nosičů a záleží, jaké má motorka dispozice, kam je tedy připevníte. Tyto kufry na motorku lze namontovat za sedadlo, rovněž je lze umístit k bočním stranám stroje. Motokufry jsou bezpečné, bytelné a nemusíte se obávat o své věci. Samozřejmě zde platí to samé co u aut, a sice že opravdové cennosti nenecháváme v žádném kufru. Jinak do těchto schránek ale můžete dát vše, co potřebujete k výletu, od kosmetiky až po oblečení.

Motobrašny jako multifunkční doplněk

Moto kufry představují mohutný úložný prostor. Hledáte-li něco lehčího, podívejte se po příslušenství označeném moto brašny. Zde hovoříme o schránkách nejčastěji v látkovém provedení. Jedná se o lehká zavazadla, která si můžete vzít i do obchodu. Brašny na motorku nepředstavují jen větší typ připomínající kufr. Lze je umístit nejen k zadní části motorky, upevnit se dají i k řídítkům, v této sekci se vyrábí i batohy, ledvinky či menší tašky upevnitelné k noze. Příslušenství, které je vyrobeno speciálně pro potřeby a pohodlí motorkářů.

Napsat komentář