Nedejte se a najměte si právníka!

Dostali jste se do potíží, které si vyžadují právnický rozbor? Nebo přímo služby advokáta? Poradíme vám, kde ho seženete. 

Sehnat dobrého a především finančně dostupného právníka nemusí být tak snadné, jak se na první pohled může zdát. V každém případě to bude chtít obrnit se trpělivostí.

Jmenný seznam České advokátní komory

Jedna z cest k advokátovi vede přes jmenný seznam České advokátní komory, jež je sdružuje, a ve kterém jsou právníci rozdělení podle zaměření a lokality. Ovšem pozor, je jich přes deset tisíc! Toto hledání se tedy určitě protáhne.

Pojmenujte svůj problém

Na pomoc můžete povolat i internet. Do vyhledávače jednoduše zadejte například pojem advokát Praha, nebo advokátní kancelář Praha a vybírejte. I to ale může být na dlouho. Své hledání o něco urychlíte specifikací svého problému. Právníci se totiž od sebe odlišují svým zaměřením (právo občanské, rodinné, občanské, obchodní apod.) Troufnete si odhadnout, do které z právních kategorií váš problém spadá?

Využijte služby právní kanceláře

Pokud ne, obraťte se na renomovanou právní kancelář. Ta totiž sdružuje právníky pokrývající širokou škálu právních odvětví a je více než pravděpodobně, že bude spolupracovat i s odborníkem, jenž si poradí i s vaším případem. Jednoduše jí specifikujte svůj problém a ona vám v rámci komplexního právního poradenství vhodného advokáta doporučí.

Obraťte se na JUDr. Zdeňka Kryštofa Koschina

Prakticky veškeré právní služby napříč právními odvětvími má ve svém portfoliu například pražská advokátní kancelář JUDr. Zdeňka Kryštofa Koschina s hlavním zaměřením na kompletní servis pro podnikatele v oblasti právních, daňových a účetních služeb, včetně zpracování mzdové a personální agendy.

Veškerá právní odvětví

Kancelář ovšem spolupracuje i se špičkovými odborníky na ostatní právní odvětví (ústavní, obchodní, občanské, správní, trestní, pracovní, daňové, stavební i rodinné). Své klienty je dokonce ochotna a hlavně schopna zastupovat i před Evropským soudem pro lidská práva ve Štrasburku. Tak neváhejte a braňte se. Šanci dovolat se spravedlnosti totiž mnohdy má jen ten, kdo nesedí tiše v koutě a ozve se!

Napsat komentář