Chystáte se letos do Caorle?

Pokud chcete být pány svého času, vydejte se do Caorle svým vlastním autem. Abychom věděli, kudy se vydat, poslouží nám jako výchozí bod Praha: Praha – Dolní Dvořiště – Linec – Salcburk – Villach – Caorle. Trasa je dlouhá necelých 800 km. Nezapomeňte na rakouskou dálniční známku a poplatky v Itálii.

  • V Caorle pozor na parkování. Pokud zastavíte na nepovoleném místě, Italové vám auto odtáhnout. Proto si vybírejte jen placená parkoviště nebo si dobře zkontrolujte, zda jste zaparkovali správně.
  • Velmi oblíbené je cestování autokarem – většinou se jedná o zájezdy poskytované cestovní kanceláří. Ta vám zařídí dopravu i ubytování. Nemusíte se tak o nic starat. Stačí zájezd objednat, sbalit se, nasednout a pak si jen užívat sluníčka a dovolené.

  • Pokud chcete Caorle navštívit v průběhu hlavní sezóny bez cestovní kanceláře, rezervujte si ubytování dopředu. Aby se vám nestalo, že nebudete mít střechu nad hlavou.
  • Pro odvážnější jedince se nabízí cesta vlakem. Vyjedete z Prahy přímým vlakem do Benátek, odtud do Portogruaro a dále pokračovat autobusem do Caorle.
  • Pro ty, co upřednostňují pohodlnější cestování, se nabízí lety z Prahy do Benátek. Odtud pak linkovým autobusem přímo do Caorle.

Napsat komentář