Co vám chybí pro dokonalý kostým? Přece barevné kontaktní čočky!

Chystáte se na párty v kostýmech, jdete na karneval, plánujete halloweenský kostým nebo se z nějakých jiných důvodů budete za něco převlékat? Pokud chcete svůj kostým doladit do posledních detailů, možná by se vyplatilo zauvažovat i nad nasazením kontaktních čoček.

Kontaktní čočky jsou v prvé řadě pomůckou pro dalekozraké a krátkozraké. Brýle sice mohou působit sexy, mnohdy s nimi vypadáme chytřejší, avšak v některých situacích jsou nám spíše na obtíž. Problémy nám přidělávají při sportu, v létě se s nimi více potíme. Pro tyto případy naštěstí existují kontaktní čočky. Jenže už dávno si je nenasazují pouze ti, co mají problémy se zrakem.

Barevné kontaktní čočky z vás udělají nového člověka

Kromě klasických kontaktních čoček s daným počtem dioptrií jsou totiž k dostání také kontaktní čočky barevné. S těmi teprve začíná zábava. Vždy jste toužili po modrých očích? Máte je mít! Třeba rovnou nebesky modré, případně v barvě šedivého oceánu. Kontaktní čočky se dají pořídit v nejrůznějších barvách včetně těch méně obvyklých. Troufli byste si třeba na fialové oči?

Jsou vynikajícím doplňkem kostýmu

Prodejci barevných čoček jdou ovšem ještě dále, a kromě jiného nabízí třeba čočky, jež vám propůjčí kočičí pohled. Na Halloween užijete čočky vytvářející dojem očí podlitých krví. Na každé párty zazáříte s čočkami, jež jsou UV svítící. Možností je nespočet a vůbec nejde o nějakou finančně náročnou záležitost. Své oči snadno přizpůsobíte jakémukoliv outfitu či třeba účesu.

Nejširší výběr barevných kontaktních čoček v ČR a na Slovensku má patrně e-shop Top Crazy. V jeho nabídce najdete jak čočky s dioptriemi, tak bez nich, tudíž si na své přijdou jak lidé, co nosí brýle, tak ti, kteří si prostě chtějí jen vyzkoušet jinou barvu očí. Ke každému nákupu čoček nad 1200 Kč navíc zdarma dostanete zvlhčující kapky či roztok na kontaktní čočky.

Napsat komentář