Dopravní značení v Praze se v posledních letech zlepšilo

V posledních deseti letech výrazně vzrostl počet automobilů na silnicích, a tím pádem se docela zkomplikovala doprava. Především v hlavních městech nastával chaos, protože ne všechny silnice byly řádně označeny a ne vždy byly vymezeny přednosti v jízdě. Právě z daného důvodu se města pustila do zlepšení dopravního značení.

Pokud vezmeme v potaz dopravní značení v Praze, je vskutku na mnohem lepší úrovni, než tomu bylo například před deseti či patnácti lety. Dokonce si spousta návštěvníků metropole pochvaluje, že se v Praze lépe vyznají než třeba v Brně či jiném menším českém městě.

Kdo se o dopravní značení v Praze stará?

Společností, které se specializují na výrobu dopravních značek, je hned několik. Předním výrobcem však je TOP Znak, v jehož nabídce najdete pestrou škálu značek – od výstražných přes zákazové až po příkazové. Dále mezi dopravní značení spadají značky informativní, dodatkové a zvýrazněné. Záleží na tom, co od značky očekáváte a co má řidičům říct.

Kdo služeb TOP Znaku využívá?

Poskytovatel dopravního značení má pestrou škálu klientů, mezi nimiž jsou i velké firmy, které potřebují nastolit pořádek ve svých areálech. TOP Znak dopravní značky nejen prodává, ale také pronajímá. Jestliže je tedy potřebujete pouze dočasně, například na stavbu, pro TOP Znak to není žádný problém. Pomůže také s jejich instalací a návrhem dopravně inženýrského opatření.

Na českém trhu společnost působí řadu let a úspěšně se podílela na mnoha velkých projektech, a to i na území samotné Prahy. Tým tvoří flexibilní pracovníci, již jsou ochotni naplnit vaše očekávání. Podívejte se také do e-shopu prodejce, kde si můžete dopravní značení objednat, a tak nemusíte ani nikam jezdit. Stejně tak na webové stránce najdete reference, tedy už zrealizované projekty, na nichž TOP Znak pracoval.

Napsat komentář