Dřevěný či kožený pánský motýlek?

Patříte k těm mužům, kteří mají rádi přírodní pánské doplňky, jako jsou pánské náramky z kůže, nebo jiné stylové věcičky na tělo? Pak pro vás bude skvělé, když především společenský outfit doplníte o parádního motýlka. Pánské motýlky se vyrábí nejenom z textilních materiálů, ale také z kůže nebo dřeva, jak dokazuje e-shop levsalonu.cz.

Dřevěný motýlek, to je moderní klasika

Dřevěný motýlek bychom mohli považovat za spojení klasického a přírodního materiálu s modernou. Jedná se o poměrně nový prvek pánské módy, vyrobený ovšem rustikálně a pěkně v duchu vintage. Dřevění motýlci se vyznačují lehkostí, i přes to, že jsou robustnější, než látkoví motýlci. Dřevěné motylky se pak nejvíc hodí na formálnější akce, ale také na různé tématické oslavy a párty. Pokud si myslíte, že právě motýlek dřevěný vás učiní originálním elegánem, mrkněte na nabídku webu levsalonu.cz.

Kožený motýlek pro náročné

Pokud jste poněkud náročnějším milovníkem elegance spojené s přírodou, pak můžete nosit koženého motýlka. Pansky kozeny motylek je slušivým doplňkem, co můžete kombinovat jak s koženým, tak textilním oblečením a samozřejmě i s dalšími pánskými doplňky z kůže nebo dřeva. Pánský motýlek rozhodně není žádným přežitkem a minulostí, ba naopak, opět se navrací na výsluní, ať už si zvolíte jakýkoliv materiál, barvu či velikost.

Pánský motýlek jako dárek

Manželky, matky, nebo třeba babičky, můžou nabídku pánských motýlku využít, když neví, co koupit k svátku, narozeninám, na Vánoce, nebo k dalším významným příležitostem. Lev salónů totiž nabízí motýlky pro otce i motýlky pro syna, tedy pro mladší i pokročilejší generace mužů milujících nevšední eleganci a outfity. Kožené motýlky pro syna či kožené motýlky pro otce pak budou zárukou toho, že vaši nejbližší zazáří kdekoliv, kam se vydají a každý bude obdivovat jejich motýlka.

Další pánské doplňky Lva salónů, které byste neměli přehlédnout:

  • Kožené peněženky Capone
  • Kožené opasky Capone
  • Stylové pánské náramky
  • a mnoho dalších originálních pánských doplňků

Napsat komentář