Erotické masáže a 7 tipů, jak si zážitek z nich ještě zesílit

Zážitek erotické masáže je v každém případě něčím, na co se jen tak nezapomíná. Aby šlo ale o vzpomínky jen toho nejlepšího rázu, je třeba pamatovat na pár základních pravidel této branže, které byste měli jako klienti dodržovat. Pojďme si je bez dlouhého otálení projít!

1. Na svou plánovanou erotickou masáž přijďte včas!

 Jde nejen o záležitost slušnosti, nýbrž i o záležitost praktičnosti. Jelikož „rozvrh“ erotických masérů a masérek bývá velmi nabitý, posunout celou proceduru v důsledku vašeho pozdního příchodu není leckdy ani možné. Vaše masáž by zkrátka byla tím kratší. Snažte se takové situaci předejít a vyrazit tak, abyste na místě byli alespoň o čtvrt hodiny či dvacet minut dříve. Dochvilnost navíc vysílá dobrý signál – to platí u erotických masáží stejně, jako kdekoliv jinde.

2. Nezapomeňte se před svou návštěvou pořádně umýt

Ačkoliv každý pořádný masážní salón by měl mít vlastní sprchy, nikdy neškodí – zejména v horkých letních dnech – umýt se ještě před vaší návštěvou. Celkově se snažte působit co nejlépe. Vyčištěné zuby, zastřižené nehty, zkrátka základní hygiena by měla být v tomto případě minimem.

 Často se, a to nejen u erotických masáží, nýbrž u masáží obecně, objevuje otázka, zda se zbavit ochlupení po těle či nikoliv. Většina masérek by na to odpověděla, že to není nutné. Pokud se k tomu ale přesto odhodláte, učiňte tak pokud možno krátce před samotnou masáží. Nově dorůstající chloupky jsou na dotek pichlavé a z hlediska masérky nepříliš příjemné.

3. Menší svačinka nevadí, ale rozhodně se před masáží necpěte!

Masáž při plném břiše nepatří mezi nejpříjemnější zážitky. Pokud si ale hodinu předem dáte nějakou tu menší svačinku, rozhodně tím nic pokazit nemůžete! Cílem je dostat do těla optimální množství energie, abyste se po masáži necítili příliš vyčerpaně.

4. Pamatujte, že nejste ve vykřičeném domě 

Přímý sex v drtivé většině erotických masážních salónů vůbec nefiguruje. Pamatujte na to a nikdy po masérkách nežádejte více, než vám samy nabídnou. Pokud budete v tomto ohledu příliš tlačit na pilu, bude vaše masáž pravděpodobně rázně a bez náhrady ukončena. V rámci možností se ale nebojte říci, co chcete, co je vám příjemné a co zase ne. Sami znáte své tělo koneckonců nejlépe!

5. Vypněte si mobil

Máloco je tak naléhavé, aby to nepočkalo po tu chvíli, než bude vaše masáž u konce. Vypněte na chvíli šum vnějšího světa, vypuďte z hlavy myšlenky na to, co bylo a bude, a oddejte se potěšení okamžiku!

6. Nebuďte příliš fixováni na orgasmus

Samotné vyvrcholení je jen malou částí celku zvaného erotická masáž, a to částí méně důležitou. Užijte si to celé od začátku do konce, a nesoustřeďujte se jen na erotické aspekty celé procedury. Snažte se vnímat své tělo jako celek – některé erotické masáže, jako například tantrická, jsou tomuto cíli přímo přizpůsobeny. Ale do jisté míry to platí o všech. Pamatujte na to!

7. Jakmile bude hotovo, nezapomeňte se dostatečně napít!

Před samotnou masáží se příliš pít nedoporučuje. Nechcete být koneckonců uprostřed vaší příjemné „seance“ přemoženi nutností jít na záchod. Jakmile je ale po všem, rozhodně pijte, jak to jen půjde. Jedním z účinků, které na vás bude erotická masážní procedura mít, je zvýšená míra dehydratace. Ta je zapříčiněna zrychlením krevního oběhu a tím pádem také vyšší mírou tekutin (i živin), které vaše tělo spotřebuje. Pokud se nechcete vyhnout negativním účinkům tohoto procesu, pijte zkrátka hodně vody! Jen pozor na kávu a alkohol, které dehydrataci jen prohlubují! 

To tedy bylo pár tipů, které snad učiní zážitek z vaší masáže ještě příjemnějším! 

Přidali byste k našemu seznamu ještě nějakou položku? Neváhejte psát své návrhy do sekce  komentářů!

 

Napsat komentář