Fytofarmaky proti mnoha zdravotním neduhům

Už se k vám donesl pojem fytofarmaka? Tak zpozorněte! Nabízejí totiž řešení na celou řadu zdravotních neduhů. 
Fytofarmaka neboli fytofarmaceutika jsou léky vyráběné z léčivých rostlin, jinými slovy léčivé přípravky s obsahem herbálních složek, tedy bylinek. Mezi přední české výrobce tohoto druhu léčiv patří renomovaná společnost Neofyt, jež svou výrobu postavila na výzkumu přírodních molekul.

Žádné placebo

Nejedná se tak o žádná placeba, jejichž účinnost není podpořena vědeckými výzkumy. Společnost si staví svou image především na tom, že na trh uvádí jedině takové přípravky, ať již se jedná o doplňky stravy či kosmetické přípravky, o nichž je přesvědčena, že ve srovnání s běžnými způsoby léčby pacientovi skutečně pomohou.

Zaměřeno na přírodní molekuly

Zdravotní prostředky z portfolia společnosti Neofyt jsou totiž založeny na síle přírodních molekul, které se ukazují jako inovativní řešení mnoha zdravotních potíží. Jako názorný příklad uvádíme jeden z vůbec nejúspěšnějších preparátů společnosti, jímž je fytofarmakum Kolodium Forte, které primárně slouží pro neinvazivní a nebolestivé odstraňování bradavic, kuřích ok a ztvrdlé kůže formou odloučení vrchní vrstvy kůže kyselinou salicylovou (keratolytický účinek). Tato látka spolu s kyselinou mléčnou povrch kůže změkčí, a rozpustí tak mezibuněčnou hmotu.

Už žádné tyčinky do uší!

Dalším velmi účinný preparátem je Otic Solution v podobě kapek vhodných pro odstraňování nečistot z uší, ať již se jedná o vodu, ušní maz a další látky, jež našemu sluchovém orgánu nesvědčí. Tyto kapičky nejenže plně nahradí nebezpečné tyčinky do uší (těch se jednou pro vždy zbavte), ale svými antimikrobiálními a protizánětlivými účinky především působí jako vynikající prevence onemocnění sluchovodu.

Vybírejte na phyteneo.cz

Společnost však ve svém portfoliu má spoustu dalších účinných preparátů, které rozhodně doporučujeme prostudovat. Kompletní nabídku najdete na stránkách www.phyteneo.cz. Jsme si jisti, že v nabídce najdete přípravek, jenž se ukáže jako účinná náplast právě na vaše potíže.

Napsat komentář