Gravírování kovů je jemné, čisté a milimetrově přesné

Dnešní doba přináší neuvěřitelné možnosti. Do tvrdých materiálů můžete jednoduše vyrýt to, co si dokážete představit. Díky gravírování.

Kovy jsou považovány za robustní a odolné materiály. Pokud je tedy chcete ozdobit vlastními ornamenty, dá to spoustu práce. V dnešní době ale existuje celá řada způsobů, jak si práci ulehčit. A mezi ně patří gravírování do kovu.

Nejjemnější detaily

Obzvlášť účinné je laserové gravírování. To je totiž vhodné téměř pro jakýkoliv typ oceli. Do kovu se zářením odpaří vrstva materiálu a následným pohybem laseru je možné vytvořit požadovaný ornament. Pro práci s kovy se nejvíce hodí především vláknové lasery. Poradí si totiž jak s nerezovými materiály, tak s hliníkem, mosazí, zlatem, stříbrem a dalšími.

Laserové gravírování se požívá především v průmyslových oblastech. Je totiž vhodné pro jednoduché označování výrobků, ale i pro jemnou práci. Pokud tedy tvoříte kovový výrobek, který bude mít i jemné rytiny a malé detaily, laser se pro práci skvěle hodí.

Výhody laserového gravírování

Gravírování laserem je neobyčejně přesné a čisté. Oproti jiným metodám nevzniká takové množství odpadu a není potřeba ani dalších podpůrných látek. Vystačíte si pouze se samotným laserem. Velkou výhodou laserového gravírování je i neuvěřitelná jemnost a možnost nastavení. Díky tomu tedy dostanete naprosto přesný výrobek, který nebude postrádat ani ty nejmenší detaily. Výroba je navíc velice jednoduchá a rychlá. Při gravírování totiž není potřeba předmět upínat. Jde totiž o bezkontaktní úpravu.

Potřebujete-li upravit váš výrobek s pomocí laseru, obraťte se na společnost Delatero. Ta se gravírování do kovu a dalších materiálů věnuje už pět let. Za tu dobu si připsala na konto celou řadu zajímavých zakázek a spokojených zakázek. Mezi ně můžete patřit i vy. Stačí poptat vaši zakázku na firemních stránkách a domluvit se na podrobnostech. Tým je plný profesionálů, kteří vám rádi pomohou s jakýmkoliv problémem.

 

Napsat komentář