lovecké potřeby

Hledáte myslivecké a lovecké potřeby pro náročné? Víme, kde je koupit

Chcete si svoji profesi nebo hobby užívat, jak se patří? E-shop Kostelecky.cz nabízí vše pro les, lov i sport. Myslivecké a lovecké potřeby mají i svoji kamennou prodejnu.

Prodejna Romana Kosteleckého s názvem Lesko dlouho uspokojovala především zájemce z okolí Vojkovic. Díky kvalitnímu e-shopu je teď možné objednávat odkudkoliv. E-shop firmy Kostelecky.cz nabízí myslivecké potřeby v top kvalitě a velice širokém sortimentu. Jde především o lovecké oděvy, loveckou obuv, zbraně, střelivo, loveckou optiku, lovecké potřeby, nože a vybavení pro sportovní střelbu.

Myslivecké potřeby prestižních značek

Firma se může pochlubit tím, že má v sortimentu skutečně špičkové značky v daném oboru. Znalci ocení výrobky Beretta, Browning, Blaser, Castellani, Česká zbrojovka, Devold, Glock, Geco, Kahles, Krieghoff, Mannlicher, Mirage, Pulsar, Pilla, Sasta, Sako, S&B, Winchester, Yukon či Zoli.

Určitě nepřehlédněte loveckou optiku Bauer, vynikající španělskou loveckou a trekovou obuv Chiruca, profi obuv a oděvy Härkila, lovecké dalekohledy Leica, lovecké batohy Markhor, loveckou optiku Meopta, nožířské zboží Mikov, boty Mendl, slovenskou značku loveckých oděvů Margita, potřeby pro sportovní střelbu italské firmy Parazzi, funkční oděvy pro lovce Seeland, dalekohledy a puškohledy Swarovski optik, náboje Sellier&Bellot, sportovní a lovecké zbraně Strasser, lovecké oděvy z moderních materiálů a s membránami Tagart, nebo švýcarské kapesní nože Victorinox.

Odborníci vidí na první pohled, že jde skutečně o kvalitní sortiment těch nejprestižnějších značek v oblasti loveckých potřeb i vybavení pro sportovní střelbu.

Pořiďte si i vy kvalitní lovecké vybavení
Jarní lovecká bunda Iron Iron 3DX Tagart

Funkční lovecké oblečení nejen pro myslivce

Velkou část sortimentu firmy tvoří mimořádně kvalitní lovecké oblečení vhodné i jako špičkové outdoor oblečení. Laikovi nebude řada značek z této oblasti vůbec známá. Jde totiž u high-level oděvy z funkčních materiálů, s membránami a v propracovaných střizích, které jsou hitem především v zahraničí. Sortiment e-shopu Kostelecky.cz zahrnuje kompletní lovecké oděvy, a to jak pánské a dámské, tak i dětské. Určitě nepřehlédněte nadstandardní loveckou obuv. Najdete zde ideální boty z kůže i s Gore-tex membránou, vybavené nejlepšími podrážkami, včetně světoznámých podrážek Vibram.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *