I zdravotníci zasluhují slušivé a trendy barevné oblečení

Doby, kdy jsme poznali zdravotnický personál bezpečně podle naškrobeného bílého pláště, případně dle, na první pohled, nepohodlných kalhot a košile, jsou pryč. V nemocnici se nyní můžeme setkat s barvami a vzory na pracovních oděvech zdravotníků.

Módní trendy zasáhly i pracovní oděvy

Představte si, že na studené nemocniční chodbě potkáte lékařku, zdravotní sestru, případně ošetřovatelku, jež na sobě bude mít halenku s motivem Minnie, Lvího krále nebo například srdíček. Nemáte hned lepší náladu? Ideální pro zdravotníky pracující na pediatrii. Při základním vyšetření se snad vždy používá fonendoskop. A dokonce i ten je dnes k vidění v mnoha barevných provedeních. Od nenápadných a decentních šedých, černých až k výrazným zářivým odstínům žluté, růžové či třeba zelené.

Báječný vzhled si nezadá s kvalitou materiálů a střihů

Nejen od zdravotnických, nýbrž všech pracovních oděvů se žádá kvalita. Volba materiálu je víc než důležitá. Ideální se jeví oblečení převážně bavlněné a strečové. Zdravotnický personál potřebuje mít k dispozici takové šaty, které jsou nejen pohodlné, ale i funkční. Pracovní oděvy světově známé značky Cherokee vyrábí oblečení za použití technologií zamezujících množení bakterií a pachu. Stejně tak střihy jednotlivých kusů šatstva už nepřipomínají neforemný pytel. Halenky pro ženy jsou k sehnání na e-shopu medical.uniforms.cz nejen v rovném provedení. Výjimkou není ošacení podtrhující siluetu. Úzká trika s krátkými i dlouhými rukávy, a dokonce i slim kalhoty.

Celý pracovní outfit je k sehnání prostřednictvím internetu

V současnosti není nic překvapivého na tom, že nákupy oblečení probíhají z domova díky internetu. Nejinak tomu je i v případě zdravotnických pracovních oděvů. Medical.uniforms.cz myslí na své zákazníky a nabízí fonendoskopy a širokou škálu oblečení pro zdravotníky. Vyznačuje se originalitou jednotlivých kousků, zároveň poskytuje kvalitu a pohodlí.

Napsat komentář