Pronájem a prodej lešení využívají jednotlivci i velké stavební firmy

Stavební práce vrcholí, opravy a zateplování fasád před zimou jsou v plném proudu a zakázky se stavebním firmám jen hrnou. Zabezpečení výškových prací není možné bez odpovídající techniky a zařízení, kam patří fasádní lešení, bednění a mobilní závěsné lávky. Důsledné dodržování bezpečného pohybu pracovníků provádějících konkrétní práce bez stabilních lešenářských soustav by ani nebylo možné.

Lešení, bednění, schodišťové věže i přechodové lávky slouží k bezpečnému pohybu stavbařů

Společnost Scaserv a.s. je výhradním dodavatelem systémů, jako jsou fasádní lešení, stropní a stěnové bednění, mobilní lešení, přechodové lávky i schodišťové věže. Bez těchto soustav se žádná výšková práce neobejde. Nezáleží na tom, zda stavíte na vlastním rodinném domě nebo se vaše stavební firma pouští do rozsáhlých činností. Portfolio firmy zahrnuje také pronájem mobilního oplocení pro ohrazení pozemků, na nichž stavební činnosti probíhají. Scaserv dodává i velkokapacitní lešení a lešenářské konstrukce, jaké se například využily při rekonstrukcích a stavbách brněnského Janáčkova divadla, bytových domů a sídlišť po celé České republice.

Spolupráce akciové společnosti Scaserv na stavbách v Česku i zahraničí

Firma participovala na renovaci administrativní budovy DORN v Brně, Magistrátu města Ostravy, ZOO Svatý Kopeček nebo Basztě Zlodziejské historického zámku Wawel v polském Krakově. Spolupráce s významnými stavebními společnostmi, jako je SKANSKA, je důkazem spolehlivosti a jakosti produktů pronajímaných, montovaných a odborně stavěných firmou Scaserv. Lešení a bednění je zákazníkům dovezeno v demontovaném stavu, na místě se profesionálně postaví, zaměstnanci jsou odborně vyškoleni a po skončení realizace stavebních prací je lešenářská soustava opět demontována a odvezena. Zájemci o mobilní oplocení, lešení a bednění si zařízení pouze pronajímají, ale mohou si jej samozřejmě i koupit.

Napsat komentář