Jak vybrat správnou rohovou pohovku?

Obývací pokoj hraje v rodinném domě velice důležitou roli. Setkáváte se v něm se všemi členy rodiny, hostíte v něm návštěvu a relaxujete v něm u televize po náročném pracovním dni. Jednou z nenahraditelných součástí obývacího pokoje je bezpochyby sedací souprava, která by měla vzhledem korespondovat s ostatním vybavením místnosti. V následujících řádcích se podíváme, jaké pohovky v současné době hrají prim.

Obrovské popularitě se v posledních letech těší rohová pohovka, která efektivně využije jinak prázdné místo v rohu místnosti.

Rohová pohovka nabízí úložný prostor

U rohové pohovky oceníte hned několik vlastností. Poskytuje dostatek úložného prostoru pro odložení deky a disponuje perfektním mechanismem, díky němuž je možné během několika sekund vykouzlit ze sedačky spací plochu pro návštěvu. Vybrat si můžete navíc z několika výrobních materiálů – od kůže po čalounění.

Prodejci mají ve svých produktových portfoliích různá řešení. Velice oblíbené jsou sedací soupravy ve tvaru písmene U, neboť jsou po obou stranách symetrické. Ovšem v některých obývacích pokojích není pro takovou pohovku prostor, a tak na řadu přichází modely ve tvaru písmene L.

Miniaturní rohové pohovky

V menších bytech se klasické rohové rozkládací pohovky nehodí, protože potřebují více místa, než mnohdy obývací pokoj nabízí. V takovém případě nemusíte upouštět od svého snu mít rohovou sedačku, protože jsou k dispozici i miniaturní variace, jejichž šířka je okolo dvou metrů.

Jestliže si chcete vybrat z bohaté nabídky sedaček, doporučujeme navštívit portál InHaus.cz, což je v podstatě porovnávač nábytku. Těšit se můžete na produkty z mnoha internetových obchodů, a tak nemusíte jednotlivé e-shopy procházet samostatně, což vám ušetří spoustu času i peněz. Mnohdy se totiž stává, že stejný model prodávají dva různé obchody za rozdílné ceny.

Napsat komentář