Jak zhodnotit milion korun? Máme pro vás dva tipy

Investovat peníze nebylo nikdy jednodušší. Pokud vás ale zajímají bezpečné investice s vysokým výnosem, máme pro vás dva zajímavé tipy.

K tomu, abyste na investičním trhu výrazně prorazili, nepotřebujete příliš velký objem peněz. Vstupenkou do fondů kvalifikovaných investorů vám může být už milion korun. Jak s ním naložit a kam ho nejlépe investovat?

Investujte do fondu Sicav

Pokud chcete vědět, kam investovat milion korun, pak pro vás máme zajímavý návrh. Je jím investiční fond Premiot, do kterého můžete investovat milion a více korun. Fond Sicav je určen zkušeným a kvalifikovaným investorům, kteří chtějí mít kromě očekávaného výnosu ve výši šesti procent ročně i podíl na zisku z projektů.

Investorům navíc nabízí skvělou příležitost, jak zhodnotit milion a více korun v dlouhodobém horizontu. Investiční fond Sicav je totiž vhodný především pro dlouhodobé uložení peněz, během kterého budete moct maximálně vyčerpat všechny dostupné výhody, které Premiot Group nabízí. Svoje peníze navíc svěříte do kvalifikovaných rukou.

Nadprůměrný úrok u dluhopisů

Dobrou možností, jak investovat milion, jsou také dluhopisy Premiot. K jejich zakoupení už ale nepotřebujete tolik peněz jako pro vstup do fondu. Stačí vám jen 50 tisíc korun. Za tuto částku získá dluhopis s pevným úrokem ve výši 8 procent. Menší investoři tak dostávají možnost podílet se na zajímavých českých i zahraničních projektech této společnosti a zároveň dobře zhodnotit svoje peníze s vysokým úrokovým výnosem.

U dluhopisů navíc nemusíte mít strach, že byste vaše peníze nedostali zpět v případě potřeby i dříve než ve smluvené datum splatnosti. Pokud tedy budete peníze z různých důvodů potřebovat dříve, máte jistotu, že je dostanete zpět. Dluhopisy jsou navíc zajištěné majetkem společnosti a směnkou eminenta, což dodává na důvěryhodnosti.

Napsat komentář