Kde koupit kvalitní koncové měrky?

V podstatě nezáleží na tom, jestli sháníte koncové měrky do kovovýroby, nebo řemeslné dílny, protože tento druh nástrojů má vskutku široké uplatnění. Současný trh je navíc rozmanitý a nabízí nepřeberné množství variant. Pokud však požadujete vysokou kvalitu, precizní zpracování, a především pomůcky s dlouhou životností, v následujících řádcích vám prozradíme, na koho se v tomto segmentu obrátit.

Víte, co si představit, když se řeknou koncové měrky? Jedná se o malé ocelové či keramické destičky, respektive hranoly. Slouží k překalibrování přístrojů na různé rozměry. Pro jejich výrobu se používají moderní technologické postupy, protože jsou nároky na koncové měrky opravdu vysoké.

Johanssonovy měrky

Koncové měrky můžete znát i jako Johanssonovy měrky, případně i jako základní měrky. Stačí se podívat do pestrého produktového portfolia společnosti Michovský-TOOLS s.r.o., která nabízí kromě jiného i právě sady – koncových měrek. Všechny nabízené nástroje má skladem, a tak se můžete těšit na rychlé vyřízení objednávky a dodání.

Koncové měrky jsou velice důležité. Používají se totiž ke kalibraci měřidel a přístrojů, a proto si dávejte pozor, aby nebyly měrky nějak poškozené. Dokonce i koroze může způsobit nemalé potíže. Pomocí měrky snadno nastavíte, zkontrolujete a změříte délku. Přesnost je ve výrobě na prvním místě.

Koncové měrky z různých materiálů

Sice jsou rozšířené především ocelové koncové měrky, nicméně pro jejich výrobu se používá stále častěji i keramika. Ocelové jsou přesné a pyšní se dlouhou životností, a proto jsou využívanější. Záleží tedy pouze na vás, jakou variantu preferujete.

Michovský-TOOLS s.r.o. vám nabízí nejen sady koncových měrek, ale dokonce i individuální výrobu podle vašich požadavků. Tak neváhejte a začněte v této oblasti spolupracovat s odborníkem.

Napsat komentář