Kde koupit různá gastro balení za výhodnou cenu?

Rádi byste nabídli hostům ve Vaší restauraci kvalitní španělské potraviny? Díky internetové prodejně společnosti BMC Brno nemusí zůstat pouze u přání. BMC Brno je totiž předním dodavatelem španělských produktů značky Bassta. Do České republiky přiváží kvalitní potraviny Bassta již od roku 1995. Španělské potraviny značky Bassta jsou zárukou pečlivě vybraných výrobků, které slibují kvalitu, pečlivé zabalení i jedinečnou chuť. Za výhodnou cenu zde www.bassta.cz můžete pořídit balení sterilovaného ovoce a zeleniny, tuňáka ve slunečnicovém oleji i mnohé další španělské pochoutky.

Španělsko je považováno mimo jiné také za zemi oliv. V jednom ze španělských regionů a to v Andalusii je dokonce pěstováno až 500 druhů olivových stromů. Z pěti nejrozšířenějších se získávají olivy, které se používají k výrobě olejů specifických chutí. Jen málokdo v českých končinách ví, že podle chuti je možné určit z jakého druhu stromu olivy a později olej pochází. Rovněž španělské olivy značky Bassta můžete koupit prostřednictvím internetové prodejny společnost BMC Brno.

Olivy jsou prodávány v gastro balení v plechovkách, skle či vakuích. V sortimentu zboží najdete zelené i černé olivy. Přičemž černé olivy jsou ve skutečnosti dozrálé zelené olivy patřičného druhu. Ve Španělsku dozrávají dva druhy ušlechtilých oliv. Olivy Manzanilla jsou zelené olivy a olivy pod názvem Cacereňa označují černé olivy. Delikátní chutí se mohou pochlubit zelené olivy plněné paprikovou pastou. Olivy můžete použít do zeleninových salátů, na pizzu či pod maso. Při slavnostnějších příležitostech je možné je podávat hostům také samostatně k vínu.

Napsat komentář