Kde si nechat vyrobit firemní trička?

Uvažujete o potisknutí vašeho firemního textilu či natištění reklamního oblečení pro vaše obchodní partnery? Obraťte se na výrobce, jehož značka se stala synonymem právě v této oblasti.

Dlouhodobé zkušenosti

Proč se rozhodnout pro firmu XFER, jejíž kompletní sortiment naleznete na stránkách https://www.xfer.cz/? O kvalitách této společnosti vás přesvědčí více jak 20letá existence na českém trhu. Jedná se o ryze českého výrobce, jenž se věnuje produkci reklamního textilu. Kromě toho se zabývá distribucí sportovního a firemního oblečení, stejně tak textilu pro volný čas.

Zakázková výroba

Pracovní oblečení velkoobchod XFER se specializuje na výrobu oblečení na zakázku, a současně na jeho potisk a výšivku. Zakázková výroba je určena prioritně velkoobchodním partnerům, jelikož se jedná o nadstandardní službu. V rámci ní máte možnost naspecifikovat si materiál, typ úpletu, střih, barvu a druh oblečení.

Oblečení na míru

Jak bylo zmíněno výše, pokud si ze standardní nabídky košil, triček, mikin, bund, vest, čepic a polokošil nevyberete, není problém ušít vám oblečení přesně dle vašich požadavků. Nejprve bude vyhotoven vzorek, jenž po vašem schválení následně vstoupí do výrobního procesu. Bonusem při zakázkové výrobě je zajištění dopravy až na místo určení.

Potisk a výšivka

U těchto služeb si můžete být jisti, že jsou prováděny ve vysoké kvalitě formou sítotisku, digitálního potisku, nažehlování atd. Můžete se spolehnout na profesionální přístup a odbornou konzultaci. Podle vašeho přání je možné výsledný produkt zabalit do sáčků.

Pracovní oblečení, které využijete

Nakupte vše na jednom místě a neztrácejte čas obcházením prodejen. V sortimentu XFER naleznete pracovní textil s ochrannými a reflexními prvky, zástěry, košile, kalhoty, šortky, vesty a fleecové mikiny.

Napsat komentář