Linketica.com – nechte si efektivně zpropagovat své výrobky či služby  

Projekt Linketica.com je systém reklamního PPP tržiště, který si klade za cíl propojit poptávku ze strany firem či jednotlivců toužících po propagaci jejich výrobků či služeb, například formou reklamních článků či propagace na YouTube a nabídkou od šikovných tvůrců obsahu, kteří jim mohou tyto jejich požadavky splnit. Samotná zkratka PPP (Pay Per Post) pak v překladu z angličtiny znamená platba za článek, z čehož je již na první pohled patrné, že veškeré dohodnuté zakázky probíhají na principu placené spolupráce.  

V této službě pak mohou inzerenti poptávat: 

Reklamní články  

Tvůrci obsahu píšící na webu linketica.com jsou připraveni a ochotni sepsat reklamní články, které se budou vyznačovat kvalitním a účelným obsahem. Krom zajímavého obsahu dokáže takto sepsaný text s dobře zvolenými klíčovými slovy zlepšit i pozici vašeho webu ve vyhledávačích. 

Příspěvky na Facebook  

Facebook i přes to, že poslední dobou mírně stagnuje, stále patří k nejpoužívanějším sociálním sítím. Takový příspěvek na Facebooku vám tedy pomůže zacílit na dostatečně široké skupiny potencionálních zákazníků. 

Zprávy na Twitter  

Twitter je sociální sítí, jež je využívána především starší a ekonomicky aktivní sortou lidí, tudíž se vám snadno podaří dostat se k reálným zákazníkům, kteří si vaše služby či zboží mohou opravdu dovolit. 

Propagaci na YouTube  

Význam a dopad audiovizuální tvorby publikované na YouTube rok od roku stoupá. Propagací svého produktu na YouTube pak dokážete dobře zacílit zejména na mladší věkovou skupinu, neboť ta tvoří jeho jádro. 

Posty na Instagram  

Instagram je nejrychleji se zvětšující sociální sítí. Marketing na podporu vaší značky, tak v bude mít na této sociální síti velké dopady, a to zejména u mladších lidí.  

Tvůrci obsahu, kteří využívají služby Linketica, si pak mohou měsíčně přijít na vcelku zajímavé peníze, i když konečná částka se může člověk od člověka dost lišit, záleží totiž hodně na jejich marketingové síle a dosahu jejich příspěvků na sociálních sítích. 

Napsat komentář