Ložní soupravy, které vám vyrazí dech

Patříme mezi požitkáře a také mezi ty, kteří si potrpí na překrásných věcech. Můj dům je tak vyzdoben do posledního detailu minimalistickými avšak velmi vkusnými dekoracemi. Samozřejmě, že při svém zvelebování našeho hnízdečka nezapomínám ani na bytový textil, který k zvelebování útulného domova jednoduše patří. A právě nedávno jsem při svých toulkách po internetu, kde jsem jak jinak než sháněla bytový textil, narazila na úžasné ložní soupravy, které se hodily přesně do naší ložnice. Černobílá je totiž má oblíbená a tak jsem neváhala a rovnou dva typy těchto ložních souprav objednala. A musím uznat, že lepší nákup jsem snad doposud nepodnikla. Ptáte se proč? Tak to vám ihned vysvětlím.

Ložní soupravy, ze kterých přechází zrak

Objednané ložní soupravy jsem ihned poté co mi je kurýr přivezl před dům, vhodila do pračky a následně do sušičky, abych si jejich neodolatelný vzhled a také příjemnou hebkost mohla vyzkoušet ještě tentýž den na vlastní kůži. A musím uznat, že jsem se vyspala vskutku do růžova. Neodolatelný vzhled soupravy přebila samotná hebkost, kterou jsem doposud u konkurenčních souprav neobjevila. Kromě jiného jsou tyto ložní soupravy vhodné i pro alergiky, tudíž si v nich libuje i můj manžel, který trpí lehkou formou alergie. A navíc, ten černobílý puntíkovaný vzor, je naprosto dokonalý. Stále se tak musím kochat pohledem na kup, který se opravdu vyplatil.

Jasnou volbou byla i koupě dvou souprav pro syna

Když jsem se pídila po soupravách, které by se dalo využít v dětské postýlce pro mého syna, kterému je šest měsíců, nalezla jsem přesně to, co jsem hledala. A sice ložní soupravy do postýlky, které navíc disponují překrásným dětským vzorem. Pořídila jsem tak jedny s medvídkem a jedny s autíčky. Kvalitní zpracování v kombinaci s hustotou velmi jemných přízí, ze kterých je povlečení ušito, hovořilo za vše. Povlečení je navíc krásně heboučké a po vyprání a následném vyžehlení rozhodně neškrábe tak, jako některé jiné povlečení, které je na trhu k mání. Můj syn tak může opět slastně spinkat ve svém dětském království.

Napsat komentář