Máte v podkroví tmu? Vsaďte na otevírací střešní okna

Překládání střechy je dostatečným důvodem pro vsazení oken. Střešní okna vnesou do podkrovních místností více světla i čerstvého vzduchu. V momentě, kdy máte na střeše okna, se můžete zamyslet nad tím, zda z půdních prostor, kde se jen kupí harampádí, prach a je zde hnízdiště ptactva a kun, nevytvořit útulné podkrovní místnosti. V průčelí bývají malá okénka, ale ta jsou většinou nedostatečná pro stoprocentní odvětrávání a příliv svěžího vánku. Montáž střešních oken je jednoduchá i v případě rekonstrukcí, budování nástavby či u novostaveb.

Střešní okna Velux dávají prostor pro vznik dalších místností v objektu

Bez oken žádná místnost není obyvatelná, pokud se tedy obyvatelé nespokojují s pouhou komůrkou bez vzduchu a přirozeného slunečního svitu. Střešní okna Velux díky své variabilitě otevírání umožňují bezpečné větrání bez úrazu. Okna Velux se vyrábějí v celodřevěném provedení nebo jako kombinace dřevěného jádra s polyuretanem. Chráněna jsou UV lakem, který nepoškodí ani povětrnostní vlivy, ani sluneční záření. Vysoká jakost brání rovněž mechanickému poškození. Díky povrchové úpravě není třeba zvláštní údržby střešních oken. Zateplení technologií ThermoTechnology v konstrukci oken brání pronikání vzduchu mezi spárami a v místech uchycení oken ve střeše.

Nezapomeňte na praktické lemování Velux EDW 0000 kolem oken

Před finální realizací nezapomeňte ani na zdánlivé, ale podstatné detaily, kam patří praktické parotěsné fólie, vnější lemování Velux EDW 0000 a stínicí prvky uvnitř místnosti. Kombinací doplňků učiníte ze střešních oken účelný a designový kousek, jenž bude ozdobou vašeho domu i jeho interiéru. Na výběr máte jak zateplené, tak nezateplené lemování, jež lze umístit ke střešní krytině až do výšky 120 milimetrů.

Napsat komentář