Najděte si nové bydlení přímo nad chuchelským dostihovým závodištěm

Velká Chuchle, která je městskou částí Prahy 5, se nachází v jihozápadní části hlavního města. Proslavilo ji po celé republice její slavné Chuchelské dostihové závodiště, které zde stojí již více než 100 let. Na koňské dostihy se sem můžete přijít podívat každou neděli. I menší děti si tu najdou svou zábavu, mohou se povozit například na ponících. Kromě toho je pro děti v dostihovém závodišti ve Velké Chuchli vytvořen i klub Hříbátka, kde mohou nechat popustit uzdu své fantazii tvorbou uměleckých aktivit.

Kromě závodiště je ve Velké Chuchli také Chuchelský háj, který je chráněným přírodním územím. Končí až u pražského Barrandova a najdete v něm malé překvapení. Byla zde otevřena mini ZOO, kterou provozují lesy hlavního města Prahy. Najdete v ní typická zvířátka českého lesa, srnky, prasata, sovy nebo například krkavce. Procházku spojenou s návštěvou zvířat by opět mohly ocenit i rodiny s dětmi.

Bydlení ve Velké Chuchli je pohodlné kromě obklopení přírodou i veškerou občanskou vybaveností. Najdete tu mateřskou a základní školu, obvodního lékaře, veterináře, městskou knihovnu a většinu základních obchodů. Vily na prodej ve Velké Chuchli mají dobré spojení i do centra města. Za patnáct minut se dostanete do stanice metra Smíchovské nádraží. Vily mají ve svém okolí také vlakovou zastávku Praha Velká Chuchle.

Vily na prodej jsou obytným komplexem nacházejícím se podél ulice Na Hvězdárně v Praze 5. Na výběr je z dispozic 4+kk, 5+kk, 6+kk a největší z vil je 7+kk kombinovaná s 1+kk. Většina z těchto komplexů má jako součást terasu o rozměrech 24-41 metrů čtverečních. Kromě toho mají vily na prodej k dispozici i prostornou zahradu. Řidiči si s parkováním nemusejí dělat starosti, kolem vil bývá standardně jedno či dvě garážová stání. Pokud tedy pracujete v Praze, ať už v centru nebo jeho okolí a rádi byste byli i blízko přírody, mohlo by se vám bydlení ve Velké Chuchli zalíbit.

Napsat komentář