Nejlepší fitko v Praze nabízí i venkovní posilovnu

Lidí, kteří pravidelně navštěvují posilovnu, přibývá a fitness centra se mezi sebou předhánějí, aby nalákala co nejvíce klientů. Kvalitní vybavení už je samozřejmostí. Kdo chce zaujmout, musí nabídnout něco extra. Pražské posilovně Eagle Fitness se to daří. Nyní v létě může lákat zejména na venkovní prostory.

Kdyby se uděloval titul o nejlepší fitko v Praze, centrum Eagle Fitness by se bezpochyby umístilo na předních příčkách. Mezi Pražáky je oblíbené, mnozí jsou ochotní sem jezdit i ze vzdálenějších koutů hlavního města.

Posilovna v Praze 9

Eagle Fitness se nachází v Praze 9 na ulici Nademlejnská. V blízkosti jsou tramvajové zastávky Nademlejnská, Starý hloubětín, Kbelská a stanice metra Hloubětín. Bez potíží se sem dostanete také autem, přímo naproti budově je parkoviště, kde jsou vždy volná místa.

Budovu Eagle Fitness poznáte už z dálky. Jedná se o šedou stavbu s červenými pruhy, avšak na první pohled vás upoutá především venkovní hřiště. Budova není zrovna malá a prostor okolo také ne. Venku si zacvičíte na 500 m2, vnitřní prostory ve dvou patrech nabízí 900 m2. Na tuto plochu se vejde skutečně velké množství profesionálního vybavení.

Spousta špičkových strojů i kvalifikovaní trenéři

Uvnitř se nachází posilovna se stroji Hammer Strength, EliteFTS či Life Fitness Pro2, kardiozóna, aerobní sál, lifterna a sál na bojová umění. Cvičit sem můžete chodit jak samostatně, tak ve skupinách. Po večerech zde probíhají skupinové kurzy.

Kvalifikovaní trenéři jsou připravení vám pomoct kdykoliv. Postarají se, abyste ve fitku jen neztráceli čas a neubližovali svému tělu. Na začátku je dobré projít komplexní diagnostikou a pohybovými testy, díky nimž se podaří lépe stanovit strategii pro váš konkrétní případ. Návštěvou fitness centra nemusíte pouze zvyšovat svalovou hmotu. Posilujte v Praze a hubněte, zlepšujte kondici či pohybová omezení a dysbalance. Trenéři vám se vším pomohou.

Teď v létě navíc nemusíte být zavření uvnitř, jelikož ve venkovním prostoru se nachází strongmanský dvůr a prostor pro kalisteniku. Můžete zde posilovat s vlastní váhou, ale připraven je také stojan s kotouči. Tak hurá do Eagle Fitness!

Napsat komentář